Přivítejte jaro ve Flying Academy na Dni otevřených dveří

04.03.2015

Mezinárodní výcvikové centrum Flying Academy pořádá dne 14. 3. 2015 od 10 hodin Den otevřených dveří v Brně a Praze. Jarní sezóna právě začala, a proto neváhejte a přijďte zjistit více informací o tom, jak získat letecký průkaz, abyste se mohli prohánět v oblacích a cítit nekonečnou radost z volnosti. Jakmile se stanete pilotem, nikdy už se létání nevzdáte.


Pokud Vám nestačí létat jen pro radost, tak se u nás dozvíte více informací i o profesionální dráze pilota. Jarní Den otevřených dveří je zaměřen na kurz ATPL Integrated, díky kterému máte možnost stát se profesionálním obchodním pilotem již od 14 měsíců intenzivního výcviku bez předchozí zkušenosti s létáním. Na Dni otevřených dveří budou vyškoleným personálem představeny pro zájemce i další kurzy, které nabízí letecká škola Flying Academy.

 

 

Všichni účastníci se tak mohou těšit na pořádnou dávku informací, a dále prohlídku hangáru s možností intro letu či setkání s profesionálními piloty aerolinií a letovými instruktory. A navíc máme pro všechny připravené i malé občerstvení a slevové vouchery na vybrané kurzy. Přijít na Den otevřených dveří do Brna či Prahy se prostě vyplatí.

 

Registrujte se ještě dnes, a to online na našem webu či Facebooku. Pro registraci můžete využít i naši telefonní linku+420 2 2888 244 či napište email na pilot@flyingacademy.cz. 

 

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka