Flying Academy otevírá nové kurzy teorie ATPL(A)

13.03.2015

Letecká škola Flying Academy otvírá nové kurzy ATPL(A) - 650 v Praze. Licence ATPL(A) je nejvyšší úrovní vzdělání pilotů. Pilot s touto licencí je oprávněn působit jako první důstojník nebo velící pilot v jakékoli letecké společnosti. Vstupními požadavky jsou držitelský průkaz soukromého pilota PPL(A) a věk alespoň 18 let. Více informací na webových stránkách Flying Academy

 

     ATPL(A) teorie Profesionální

 

Cena kurzu ATPL teorie Profesionální je 53 333 korun (lze i na splátky). V kurzu ATPL teorie Profesionál má student přístup ke všem výcvikovým manuálům, přístup k testovacímu portálu s databází otázek EASA v angličtině a češtině a možnost koupě tabletu Apple za zvýhodněnou cenu s vlastním přístupem do interního výcvikového serveru letecké školy Flying Academy s výukovými materiály (nejen pro teorii ATPL).

 

 

Kurzovné zahrnuje následující položky a služby:

• Všechny výcvikové manuály

• Přístup k testovacímu portálu s databází otázek EASA v angličtině nebo češtině

• Lektora

• Možnost koupě tabletu Apple za zvýhodněnou cenu s vlastním přístupem do interního výcvikového serveru letecké školy Flying Academy s výukovými materiály (nejen pro teorii ATPL)

• Nadstandardní učební pomůcky

• “Postgraduální” péči o studenta, plánování zkoušek na CAA, konzultace v průběhu zkoušek

 

     ATPL(A) teorie Ekonomická

 

Student si může vybrat i kurz Teoretické výuky ATPL s přídomkem Ekonomická. Jeho cena je 39 900 Kč a je vhodný především pro ty uchazeče, kteří již vlastní výukové materiály a výcvikové pomůcky, které jsou v souladu se schválenou osnovou výuky u společnosti CZ/ATO14 FlyingAcademy. Uchazeči je poskytnuta teoretická výuka a přístup do testovacích otázek pouze v českém jazyce. Student je povinen při nástupu do kurzu prokázat vlastnictví požadovaných studijních a učebních materiálů.

 

Kurz ATPL Ekonomic nezahrnuje ve své ceně doplňkové a asistenční služby studentovi, například přihlašování a zastupování studenta na CAA, domácí zapůjčku učebních pomůcek a přístup k nadstandardním učebním pomůckám (například Jeppesen CBT, Jeppesen airway manual, online sw aplikace). Kurz ATPL teorie Ekonomic lze upgradovat na kurz ATPL teorie Profesionál do dvou měsíců od zahájení za rozdílový doplatek 18 000 korun. Cena kurzů je bez DPH (21 %).

 

Kurzovné zahrnuje následující položky a služby:

• Přístup k testovacímu portálu s databází otázek EASA v češtině po dobu 18 měsíců od zahájení kurzu

• Lektora

Kurzovné nezahrnuje:

• Výukové materiály

• Nákup tabletu za zvýhodněnou cenu

  

Registrujte se na emailové adrese pilot@FlyingAcademy.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 800 884 888Více informací o kurzu naleznete ZDE.

 
Flying Academy dále nabízí teoretické kurzy PPL(A), CPL(A), IR(A), FI(A), CPL(H), ATPL(H), MCC - podrobné cenové nabídky a detailní informace o všech kurzech naleznete ZDE.

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy

Foto: Letecká škola Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka