Flying Academy vyráží na AERO-EXPO Friedrichshafen 2015

20.03.2015

Letecká škola Flying Academy stejně jako v letech minulých i letos vyráží na jednu z největších leteckých výstav v Evropě, a to na Aero-Expo ve Friedrichshafenu v Německu. Aero Friedrishafen patří po dlouhá léta k tradičním podnikům, jež by spolu s návštěvou airshow v Le Bourget nebo Farnborough měl mít ve svém kalendáři každý fanda létání.

 

Výstava se koná od 15. do 18. dubna. S letadly FA se odlétá v poledne 16. dubna (Flying Academy si vyhrazuje právo tento den ještě změnit), mezipřistání a přespání je naplánované v Hosíně. Na letiště Friedrichshafen dorazí studenti v brzkých ranních hodinách. Vše bude záležet na přidělených slotech. Nocleh, přistávací poplatky a palivo v Hosíně bude účtované studentům přes MYFBO, tato částka vychází zhruba na 500 korun.
 
 
Přistání ve Friedrichshafenu, handling, přistávací poplatky a vstupné bude stát dohromady okolo 85 euro, které si s sebou student musí vzít v hotovosti. Dále je nutné počítat s cenou za palivo ve Friedrichshafenu. Přihlašujte se prosím závazně na emailovou adresu cs@FlyingAcademy.com do konce března. Student, který si závazně zarezervuje letadlo a týden (a méně) před akcí svoji účast zruší, zaplatí storno poplatek 1 000 korun letecké škole Flying Academy. 
 
Přistání 65eur - Obsahuje přistání, parkvání, handling, předletovou přípravu, mapy, Meteo, a vstup pro PIC
vstupenka 18eur - vstupné pro cestující kteří přiletěli v letadle
 
 
Nikdo, kdo na této akci ještě nebyl, nepoletí samostatně. Studenti, kteří na akci letí poprvé, musí mít v letadle studenta nebo instruktora, který již na letišti ve Friedrichshafenu už přistáva.
 
 
Zdroj: Letecká škola Flying Academy, AERO-EXPO.com
Foto: AERO-EXPO.com
 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka