Travel Service prodává letenky na Kubu i jednotlivým turistům

06.06.2015

Letecký dopravce Travel Service začal prodávat letenky na Kubu individuálním turistům. Dosud nabízel z Prahy lety na Kubu pouze v rámci zájezdů s cestovní kanceláří. První individuální turisté budou moci linkou letět od prosince. V tiskové zprávě to dnes uvedl dopravce. Cena zpáteční letenky začíná na téměř 24.000 korunách.
   

Letadlo bude z Prahy odlétat každou středu a sobotu s plánovaným přistáním na kubánském Varaderu vždy o den později. Sobotní let bude rovněž vozit turisty do města Porlamar na venezuelském ostrově Isla Margarita, středeční let obslouží středisko Punta Cana v Dominikánské republice. Použitím letadla pro dálkové lety odpadnou technická mezipřistání pro dočerpání paliva na Azorských ostrovech nebo v Ganderu v Kanadě.

 


   

"Jsme přesvědčeni, že linka do Varadera osloví klienty nejen z České republiky, ale také ze zemí v rámci střední, východní a severní Evropy," uvedl hlavní manažer SmartWings Radek Müller. Novinkou je i větší letadlo Airbus A 330 - 200, který si Travel Service pronajme od kanadské společnosti Air Transat.
   

Travel Service patří do skupiny Unimex Group vlastněné Jiřím Šimáněm a Jaromírem Šmejkalem. Dalšími z významných akcionářů jsou podnikatel Roman Vik a cestovní kancelář Canaria Travel. Firma, která na trhu působí od roku 1997, je lídrem v charterové dopravě v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Významný podíl trhu má také v Polsku. V roce 2013 zvýšil Travel Service zisk na 158 milionů Kč při tržbách dosahujících 14 miliard korun.

 

Zdroj: ČTK, Foto: Wiki

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka