Letecká škola Flying Academy otevírá novou pobočku v Miami

24.07.2015

Letecká škola Flying Academy, která je jednou z nejdominantnějších výcvikových organizací EASA v Evropě, otevírá novou základu ve Spojených státech amerických. Flying Academy otevřela novou základnu v Miami v reakci na stále se zvyšující celosvětovou poptávku pro výcvikových kurzech letecké školy. Nyní máme možnost poskytovat pod jednou záštitou výcvikové programy v souladu s předpisy EASA i FAA.


„Otevření americké výcvikové základy v Miami je přirozeným růstem silné a stabilní společnosti, kterou Flying Academy představuje. Rozšířili jsme portfolio našich služeb o poskytování leteckého výcviku v souladu s předpisy americké FAA a plánujeme i nadále cvičit vysoce kvalifikované a profesionální piloty. Jsme rádi, že celosvětovou expanzi Flying Academy zahájí právě pobočka v Miami,“ uvedl výkonný ředitel Flying Academy Radim Olbrecht. 

 

 

Kurzy nabízené v nové pobočce jsou v souladu s předpisy FAA Part 141 a Part 61, jedná se o letecký výcvik pro získání licence Soukromého pilota letounů (PPL), Obchodního pilota (CPL), Dopravního pilota (ATPL), Přístrojové doložky (IR) Leteckého instruktora a dalších. Pro zahraniční studenty je samozřejmostí, že letecká škola připraví veškeré potřebné dokumenty k získání víz k leteckému výcviku ve Spojených státech (Form I-20).

 

„Vzhledem k tomu, že se zaměřujeme na kladný ekomonický růst a souvisle zvyšujeme poptávku po vysoce kvalitním a nákladově efektivním leteckém výcviku, jsme nadšeni z naší strategické investice ve Spojených státech amerických. Těšíme se, že budeme našim zákazníkům nabízet ještě lepší a konkurenceschopnější nabídky leteckého výcviku,“ řekl provozní ředitel základny Flying Academy v Miami Bogdan Epure.

 

Americká pobočka Flying Academy má k dispozici flotilu obsahující sedm letadel skládajících se z Cessny 152, Cessny 172R, Piperu Arrow a čtyř Piperů Cadet. Celkový počet letounů Flying Academy ve všech třech základnách v Brně, Praze a Miami se tak zvýšil na 23.

 

„Letecká škola Flying Academy se zaměřuje na udržitelný růst. S otevřením americké pobočky jsme začali novou etapu naší firemní strategie a jsem přesvědčen, že nová pobočka bude nejlepším poskytovatelem leteckého výcviku v celé Americe,“ dodal provozní ředitel základny Flying Academy v Evropě Leoš Vybíral.

 

Pobočka v Miami je umístěna na mezinárodním letišti v Miami Executive (ICAO KTMB), 14569 SW 127 St Miami FL 33186. Otevřené je každý den od 9 do 19 hodin. Jedná se o jedno z nejrušnějších letišť na Floridě, ročně odbaví okolo 200 tisíc letadel. Má tři ranveje a je vybaveno systémem přiblížení podle přístrojů. Základna letecké školy Flying Academy se nachází na letišti v Miami na optimálním místě, cesta z odbavovací plochy na ranvej 09L/27R je velice krátká.

 

Direction

Length

Surface

ft

m

9L/27R

5,003

1,525

Asphalt

9R/27L

5,999

1,828

Asphalt

13/31

4,001

1,220

Asphalt

 

Kontaktujte pobočku Flying Academy v Miami na telefonním čísle +1 305 255-8753 či +420 2 2888 2444 nebo napište email na pilot@FlyingAcademy.cz.

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy, Foto: Florida Photo

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka