Flying Academy rozšiřuje flotilu: Proleťte se s novým Piperem Matrix či Cessnou 172SP G1000

05.10.2015

Letecká škola Flying Academy, která je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních leteckých škol, s radostí oznamuje rozšíření letecké flotily jak v evropské, tak americké pobočce. Ve flotile v České republice přivítejme krásný letoun Piper Matrix. Jedná se o vysoce výkonný letoun vybavený nejmodernější avionikou Garmin G1000. Je ideální pro létání po Evropě, je rychlý, bezpečný, cenově dostupný a komfortní. Jeho cena je 10 500 bez DPH.

Ti z Vás, kteří máte zájem o pronájem letounu Piper Matrix, nás neváhejte kontaktovat

V základně v Miami jsme rozšířili flotilu o dva letouny - Cessnu 172SP Garmin G1000 a další Cessnu 152, flotila v USA se rozšířila na devět letounů. Celková flotila Flying Academy jak v USA, tak v České republice, se rozšířila na 26 letounů. Cessnu 172SP G1000 vysoce doporučujeme pro budoucí komerční piloty, seznámíte se zde se systémem EFIS, což je podobné vybavení, jaká mají současná dopravní letadla. Cessnu 172SP G1000 lze použít i ve výcviku na soukromého pilota. Cena za pronájem letadla činí 149 USD za hodinu, ve výcviku Time Building cena klesá až na 140 USD za hodinu.

 

 

Dalším novým letounem v Miami je Cessna 152, která je jednoznačně nejpoužívanějším letounem pro pilotní výcvik. Je perfektní jak pro začínající piloty, tak i pro letce, kteří chtějí zdokonalit svoje zkušenosti. Cena za pronájem letounu je 95 USD a může se snížit až na 88 USD za balíček v Time buildingu. 

 

Rezervujte si co nejdříve blok 50 či více hodin Time buildingu v jakémkoli letounu z naší flotily v Miami a dostanete ubytování zdarma po celou dobu Vašeho výcvikového programu. Kontaktujte nás pro více informací. 

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy, Foto: piper.com

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka