V této chvíli je to pouze na vás, popisuje student průběh pracovního pohovoru pro Ryanair

07.12.2015

Co očekávat a jak se chovat ve chvíli, ke které směřují všichni studenti aspirující na komerční piloty? Jak probíhal pracovní pohovor pro leteckou společnost popisuje v článku student letecké školy Flying Academy Vlad z Rumunska. Byl vybrán do kadetního programu společnosti Ryanair. "Ve chvíli pohovoru je to pouze na vás," popisuje Vlad zážitky. Ve Flying Academy vystudoval profesionální letecký program 0-ATPL

 

Zaměřme se na to, co většina společností hledá, hlavně u čerstvě vystudovaných pilotů, jako jsem já. Jediný důvod, proč chce společnost přijmout pilota s malým počtem nalétaných hodin, je, protože hledají lidi, kteří zvládnou náročný výcvik letecké společnosti a budou přizpůsobiví. Jak nám řekl náš supervizor během úvodního briefingu: "Pokud z nějakého důvodu nejste po dnešku úspěšní, prosím, berte to jako benefit, protože pokud jste dnes o svém výkonu měli pochybnosti, budete mít velké potíže během Type Ratingu." 

 

Průběh pohovoru a okruhy, na které se zaměřit při přípravě na pohovor, čtěte v originálním anglickém znění článku ZDE

 

Zdroj: Student letecké školy Flying Academy Vlad z Rumunska

Foto: Archiv studenta

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka