Vrtulník natáčející pro MTV se zřítil do argentinské přehrady, dva mrtví

14.12.2015

Vrtulník, jehož posádka se podílela na natáčení reality show televizní stanice MTV, se v sobotu zřítil do přehrady v Argentině. Zahynul pilot i televizní technik, kteří byli na palubě, informovala dnes agentura AP. Vrtulník Bell 206 se zřítil během přeletu vodní nádrže Potrerillos de Mendoza asi 1000 kilometrů severozápadně od Buenos Aires. 


Ani vrtulník ani těla obětí zatím nebylo možné vylovit, protože trosky stroje jsou asi 50 metrů pod hladinou přehrady. Příčina nehody není jasná. MTV zveřejnila prohlášení, v němž uvedla, že vrtulník a osoby na jeho palubě spolupracovaly na natáčení reality show The Challenge (Výzva), která je koprodukčním projektem MTV a Bunim-Murray Productions. Na palubě nebyl nikdo ze soutěžících ani moderátorů.

 

 

Jde o druhou smrtelnou nehodu vrtulníku v Argentině v letošním roce, která se týkala natáčení reality show. V březnu se srazily dva vrtulníky při televizním soutěžním pořadu Dropped. Zahynulo všech deset osob na jejich palubě. Mezi oběťmi byli tři známí francouzští sportovci - jachtařka Florence Arthaudová, olympijská plavkyně Camille Muffatová a boxer Alexis Vastine.

 

Zdroj: ČTK, Foto: Wiki

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka