Jarní školení mohou piloti absolvovat v letecké škole Flying Academy v Brně

16.03.2016

Letecká škola Flying Academy pořádá pravidelné Jarní školení v letecké základně v Brně - Tuřanech. Školení se uskuteční v pátek 8. 4. od 17:00 do 19:30 hodin. Absolvování Jarního bezpečnostního školení je povinné pro všechny piloty létající na letounech s OK registrací v České republice. Cena za toto školení činí 500 korun plus DPH.


Na školení budou probírána témata:

 

 

Závěr školení bude formou krátkého testu zaměřeného na změny v předpisech, postupech a na znalost metodiky letu a materiální části letounů C152 a C172. Po vyhodnocení testu Vám bude školení zapsáno do zápisníku letů, nezapomeňte si jej přinést.

 

Toto periodické školení je povinné pro všechny piloty (držitele pilotní licence), kteří létají v ČR. Bez absolvovaného školení není možné létat na letounech v rámci ČR. Pro registraci a více informací ohledně školení nás prosím kontaktujte emailem na pilot@FlyingAcademy.cz nebo telefonicky na čísle 800 884 888.

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy

Foto: Letecká škola Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:59, Vložil : gabrielahammond4

Thanks for your time so much for your professional and result oriented guide. http://thorntondrainservice.com/

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:58, Vložil : gabrielahammond4

Thank you for this insightful thread, much appreciated. While taking an intermission to rest my eyes from all the reading involved, me and my friends checked out http://moseslakeroofingpros.com

This is great

Odpovědět

Datum : 13.01.2021 14:39, Vložil : Jeff Simons

Nice. I'm just relieved that this website contains a lot of information especially on the things that I'm looking for. I'm so glad that I can finally play roblox for free as well as the bubble witch saga online since I remember playing them most of the time back then. I was able to download all the links that you shared and they gave me no problem at all. I'm so glad that this was the case or else I would have spent a lot of money just to buy these stuff online. These things are a bit expensive for but I need them so badly. Thanks again for providing free stuff to people from time-to-time. You guys are awesome!

Odpovědět

Datum : 28.12.2020 12:05, Vložil : NIpJ

trdh

Rekonstrukce lázní v Chimkách

Odpovědět

Datum : 17.07.2020 08:16, Vložil : Framep

[url=https://megaremont.pro/kazan-restavratsiya-vann]Rekonstrukce krytiny vany v Podolsku[/url]

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka