Time building v Miami za bezkonkurenční cenu 82$ / hodinu včetně paliva

27.04.2016

Time building je základem pro všechny studenty aspirující na profesionální piloty. Hlavně pro mladé studenty, kteří chtějí budovat kariéru v aerolinkách, je velice důležité mít nalétaný dostatek hodin a tím získat potřebné zkušenosti pro pozici komerčního pilota.

 

Z tohoto důvodu se letecká škola Flying Academy rozhodla podpořit právě tyto mladé profesionály speciální cenou za Time building v Miami, která začíná na 82$ za hodinu pronájmu Cessny 152. Veškeré palivo je v ceně, v USA navíc neplatíte přistávací ani komunikační poplatky. Další výhodou je, že počasí v Miami je přímo předurčené k létání po celý rok.


Profesionální letečtí instruktoři studentům rádi pomohou s přizpůsobením se jinému vzdušnému prostoru a místním regulacím, poradí s naplánováním cesty a dají všechny potřebné rady, které je potřeba vědět při létání Time buildingu v Miami. Letečtí specialisté také poradí nejlepší místa, kam letět v rámci Time buildingu.

 

 

Pobyt na Floridě bude jednoznačně bezkonkurenčním zážitkem. Pro více informací ohledně speciální nabídky za Time building, ubytování v Miami, vyřízení víz a mnoho dalšího kontaktujte leteckou školu Flying Academy.

 

Zdroj: Letecká škola Flying Academy, Foto: Letecká škola Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka