Kvůli špatnému počasí Frankfurt zrušil 50 letů

13.05.2016

Kvůli bouřkám a silnému dešti zrušilo dnes letiště v německém Frankfurtu nad Mohanem kolem 50 letů, další nabraly zpoždění. Informovala o tom agentura DPA, podle níž nepříznivé počasí vedlo k místním záplavám i evakuacím.

Špatné počasí se na dálku dotklo také Prahy. Podle webu Letiště Václava Havla byl zrušen let z Frankfurtu, který měl v české metropoli přistát v 17:10 SELČ. Další spojení s plánovaným příletem v 18:15 SELČ nabralo výrazné zpoždění. Zrušen byl i spoj, který měl z Prahy do Frankfurtu zamířit v 18:05 SELČ.

 

 

Evakuováno muselo být podle policejního sdělení jedno z nákupních center v hesenské metropoli. "Příčinou je obrovské množství srážek," uvedla policie na twitteru.

Mocné srážky vedly také k zatopení sklepů nebo jednoho z nástupišť na frankfurtském hlavním nádraží. Vodu se ale podařilo rychle odčerpat a železniční spojení zatím ovlivněno nebylo.

Zdroj: ČTK, Foto: Wiki

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

muselo

Odpovědět

Datum : 02.03.2021 04:40, Vložil : Bryle Thomas

The design of this airport is an eyecatcher. Lovely finding electricians venice here.

Odpovědět

Datum : 17.02.2021 18:36, Vložil : gabrielahammond4

Helpful information. Lucky me I found your site by accident, and I’m stunned why this accident didn’t took place earlier! http://bouldercoloradofencing.com

Odpovědět

Datum : 17.02.2021 18:35, Vložil : gabrielahammond4

Thanks for your post! Are you really sure about what you say? I read something different on an other blog! I’ll share the link. http://boisetreeservicepros.com/

Fake Jordan 1 High Retro

Odpovědět

Datum : 13.01.2021 08:30, Vložil : 09s

Arguably the shoe that kicked off the chunky trainer trend in 2017, the Fake Jordan 1 High Retro has divided opinion since its debut on the runway. With some dubbing it an instant icon and others labelling it an abomination, as years have passed, more and more sneakerheads are turning to the Triple S to fulfil their chunky trainer craving.

Odpovědět

Datum : 28.12.2020 12:03, Vložil : swWl

pgrI

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka