Emirates zahájí sedmou denní linku do Bangkoku

17.05.2016

Emirates oznámila, že zahájí svoji již sedmou pravidelnou linku mezi Dubají a Bangkokem. Létat začne od 1. července 2016.

Nový let bude zajišťovat letadlo Boeing 777-300ER. Navýšení počtu letů pomůže uspokojit rostoucí poptávku cestujících a zároveň svědčí o rostoucí oblibě Thajska jakožto populárním cíli obchodních i turistických cest. Bangkok se stane, spolu s destinacemi jako jsou Kuvajt nebo Dauhá, destinací letecké sítě Emirates, do které společnost létá nejčastěji.

 Nová linka mezi Dubají a Bangkokem přibyde k již zavedeným čtyřem denním linkám, na kterých létá A380 a ke dvěma, které obsluhuje Boeing 777. Týdně tak na trase Dubaj-Bangkok naroste počet obousměrných letů na 49 a kapacita vzroste o dalších 2 520 míst k sezení. Nákladní kapacita vzroste o 134 tun každý týden. Tím dojde k dalšímu posilnění cestovních a obchodních příležitostí mezi Thajskem a celosvětovou sítí destinací Emirates.

 

 

 Cestující si na letech Emirates budou moci užít vyhlášené pohostinnosti, pochutnají si na gurmánské kuchyni a zabaví se díky oceňovanému palubnímu zábavnímu systému ice. Ten nabízí až 2 500 kanálů s filmy, televizními programy, hrami, audioknihami a muzikou. Podle hodnocení Skytrax byl systém ice vyhlášen nejlepším zábavním palubním systém již 11. rok v řadě.

 Od 1. července bude nová linka denně v provozu pod označením EK350.  Z Dubaje bude odlétat v 19:50 a na mezinárodním letišti Suvarnabhumi přistane v 5:10 ráno následujícího dne*. Tento let svým načasováním vychází vstříc cestujícím ze SAE a Blízkého východu. Díky brzkému rannímu příletu do Bangkoku budou moci strávit celý den obchodním jednáním nebo rekreací. Kromě toho mohou cestující pohodlně využít navazujících letů codesharového partnera Bangkok Airways.

 Zpáteční let bude počínaje 2. červencem pod označením EK351 odlétat z Bangkoku v 6:35 ráno a v Dubaji přistane ten samý den v 9:50**. I tento let nabídne možnost bezproblémového spojení do mnoha evropských destinací jako je třeba Londýn, Frankfurt, Lisabon, Istanbul, Madrid či Barcelona.

 Stejně jako na všech letech Emirates budou moci cestující i na nové lince využít velkorysých zavazadlových limitů – 30 kilogramů v ekonomické třídě, 40 kilogramů v byznys třídě a 50 kilogramů v první třídě.

 

*Platí pouze pro lety od soboty do úterý. Od středy do pátku let EK350 vzlétne z Dubaje v 19:50 a na mezinárodní letiště Suvarnabhumi přistane v 5:20 následujícího dne.

**Platí pouze pro lety od neděle do středy. Od čtvrtka do soboty let EK351 opustí mezinárodní letiště Suvarnabhumi v 6:45 ráno a tentýž den dorazí do Dubaje v 9:50.

 

 Zdroj: Best Communications, Foto: Wiki

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka