Slovenská letiště zvýšila bezpečnost, cestující to moc nepocítí

12.08.2016

Bratislava 12. srpna (ČTK) - Na několika slovenských letištích platí zvýšená bezpečnostní opatření. Důvodem má být výhrůžný dopis nebo e-mail. Cestujících by se ale tato opatření výrazně dotknout neměla. Informoval o tom dnes web televize TA3.

Zpřísnění bezpečnostních opatření potvrdil podle portálu tvnoviny.sk mluvčí ministerstva vnitra Ivan Netík. Týká se hlavně letišť v Bratislavě, Košicích a v Popradu.

Ředitelka letiště v Popradu podle webu televize TA3 sdělila, že ve čtvrtek zasedal mimořádný bezpečnostní výbor. Na základě blíže nespecifikovaných informací přijal opatření, která budou platit do odvolání.

Marketingový manažer letiště Košice potvrdil, že na letišti a v jeho okolí jsou ve spolupráci s policií zpřísněná opatření. Pro cestující se však nic zásadního nemění. Mluvčí bratislavského letiště uvedla, že všechny lety se uskutečňují podle platného letového řádu.

Zdroj: ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 18.12.2019 12:06, Vložil : Lucille F. Parham

A perfect info source. Thanks for taking the time to discuss this, monument valley gameplay I feel strongly about it and love learning more on this topic.

Odpovědět

Datum : 24.04.2018 03:32, Vložil : YUJB

vAuL

Odpovědět

Datum : 24.04.2018 03:32, Vložil : YUJB

vAuL

Odpovědět

Datum : 24.04.2018 03:32, Vložil : YUJB

vAuL

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka