Slovenská letiště zvýšila bezpečnost, cestující to moc nepocítí

12.08.2016

Bratislava 12. srpna (ČTK) - Na několika slovenských letištích platí zvýšená bezpečnostní opatření. Důvodem má být výhrůžný dopis nebo e-mail. Cestujících by se ale tato opatření výrazně dotknout neměla. Informoval o tom dnes web televize TA3.

Zpřísnění bezpečnostních opatření potvrdil podle portálu tvnoviny.sk mluvčí ministerstva vnitra Ivan Netík. Týká se hlavně letišť v Bratislavě, Košicích a v Popradu.

Ředitelka letiště v Popradu podle webu televize TA3 sdělila, že ve čtvrtek zasedal mimořádný bezpečnostní výbor. Na základě blíže nespecifikovaných informací přijal opatření, která budou platit do odvolání.

Marketingový manažer letiště Košice potvrdil, že na letišti a v jeho okolí jsou ve spolupráci s policií zpřísněná opatření. Pro cestující se však nic zásadního nemění. Mluvčí bratislavského letiště uvedla, že všechny lety se uskutečňují podle platného letového řádu.

Zdroj: ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

enclosure

Odpovědět

Datum : 02.03.2021 03:02, Vložil : bobbrencher01

It is very difficult to find this kind of service but I will highly recommend patio enclosures st. petersburg

plasterer

Odpovědět

Datum : 24.02.2021 08:01, Vložil : johnlead

Thanks for this informative article, I hope you will get most positive response specially for this post. Visit us at https://plasterersunshinecoast.com.au/

Odpovědět

Datum : 17.02.2021 18:34, Vložil : gabrielahammond4

I admire what you have done here. I love the part where you say you are doing this to give back but I would assume by all the comments that is working for you as well. http://boiseinsulationpros.com/

Odpovědět

Datum : 17.02.2021 18:33, Vložil : gabrielahammond4

Helpful information. Lucky me I found your site by accident, and I’m stunned why this accident didn’t took place earlier! http://boisedrywallcompany.com

Fake Balenciaga Triple S For Sale

Odpovědět

Datum : 13.01.2021 08:29, Vložil : swe

Nike and Adidas are on the same playing field. As two of the biggest and most active marketing Fake Balenciaga Triple S For Sale companies in the world, their volumes are so high that their marketing cost gets spread across a much bigger production run of shoes.

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka