Den otevřených dveří ve Flying Academy

01.11.2016

Neváhejte a využijte poslední možnost navštívit Den otevřených dveří Flying Academy v tomto roce! Flying Academy pořádá Den otevřených dveří 5. listopadu, od 10:00 do 15:00. Pokud Vás zajímá jaké je to být součástí školy profesionálních pilotů, neváhejte a navštivte naši základnu v Brně nebo v Praze.

Ať už jste Vy nebo Vaši blízcí příznivci létání a třeba sníte o vlastním pilotním průkazu, budete mít skvělou možnost dozvědět se více o tom, jak probíhá teoretický a praktický výcvik v jedné z nejlepších výcvikových organizací, ve Flying Academy. Rádi Vám vysvětlíme, co je nutné udělat pro získání soukromé licence pilota, ale i to, jak se stát dopravním pilotem v aeroliniích. Pro všechny účastníky jsme navíc připravili speciální slevové vouchery na teoretickou přípravu PPL a občerstvení.

Zaregistrujte se na den otevřených dveří prostřednictvím online formuláře a zarezervujte si schůzku s jedním z našich instruktorů. Kontaktujte nás pro více informací nebo otázek ohledně dne otevřených dveří a kurzů.

Zdroj: Flying Academy

Fotografie: Flying Academy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

fd@qq.com

Odpovědět

Datum : 26.09.2017 09:39, Vložil : rolex replica

In the Dai table on replica watches uk this matter, many women also prefer to fake watches fight with men, not to choose slender, soft feminine watch, but why like male watch. Female wearing a male watch, like a rolex replica uk woman occasionally wear a men's shirt, there is a maverick and fashionable and free beauty. This is no wonder the woman Yeah, most of the watch brand men and uk replica watches women watch the proportion is still around 6: 4, even the two years of women's watch much attention, but many "sophisticated" technology and features certainly First of all.

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka