RBAR Challenger Cup 2016: Šampiónem se stal Florian Bergér (GER)

17.10.2016

Šampiónem roku 2016 v se stal Florian Bergér Challenger Cup-u se stal mladý německý pilot Florian Bergér (GER). Druhé místo obsadil švéd Daniel Ryfa (SWE) a třetí američan Kevin Coleman (USA).

V Challenger Cup-u vítěz v posledním závodu bere vše, ale když silný vítr přinutil závodní komisi zrušit lety ChallengerCup-u, titul byl určen na základě bodů.

Pro Bergera to byl průlomový rok, své první vítězství získal v dubnovém závodě ve Spielbergu, Rakousko, doma v Německu slavil domácí vítězství na EuroSpeedway Lausitz v září, v Ascotu byl druhý.


Florian Bergér (GER), vítěz RBAR Challenger Cup-u 2016

Výsledná tabulka RBAR Challenger Cup 2016:

V Challenger Cup-u se počítají 3 nejlepší výsledky ze všech v sezóně. Potom se nejlepších 6 pilotů kvalifikuje (TOP6) do finále v posledním závodě sezóny.

Jiří Lukeš
Zdroj: www.redbullairrace.com
Fotografie: Red Bull Air Race

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:45, Vložil : gabrielahammond4

Thank you incredibly substantially for your exciting text. I have been looking for these types of message to get a definitely very long time. http://leavenworthroofingpros.com/

Odpovědět

Datum : 18.02.2021 17:44, Vložil : gabrielahammond4

Many thanks conducive towards the great data. Purely nondiscriminatory wen upwards! http://laytonroofingpros.com

Odpovědět

Datum : 15.01.2021 18:50, Vložil : Ronald M. Lynch

Helpful information. Lucky me I found your site by accident, and I’m stunned why this accident didn’t took place earlier. tree service blog

Check this out

Odpovědět

Datum : 13.01.2021 07:53, Vložil : Jeffrey Simons

I will surely check out these links because just by browsing, I can see that you have already provided the free https://chrome.google.com/webstore/detail/among-us-online/nhklobelplcndebifbcmideenegaikgm and roblox download so that's enough for me. It's been a while since I got games and software this good for free. At least with this one, I can be sure that it's not being blocked by the admin because the last time that I did, my system was compromised and I wasted a lot of money just to get it fixed. Thanks again for this one.

Check this

Odpovědět

Datum : 13.01.2021 07:51, Vložil : Jeff Simons

I will surely check out these links because just by browsing, I can see that you have already provided the free https://chrome.google.com/webstore/dhttps://chrome.google.com/webstore/detail/roblox-download/kafdgfnbckhdajclialkhoebpopbogkdetail/among-us-online/nhklobelplcndebifbcmideenegaikgm and roblox download so that's enough for me. It's been a while since I got games and software this good for free. At least with this one, I can be sure that it's not being blocked by the admin because the last time that I did, my system was compromised and I wasted a lot of money just to get it fixed. Thanks again for this one.

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka