Letecká společnost Ryanair otevře až 3500 pracovních pozic v roce 2017

18.10.2016

Letecká společnost Ryanair oznámila, že bude najímat 2000 letušek, 1000 pilotů a 250 leteckých inženýrů. Stejně tak povýší 300 prvních leteckých důstojníků. Personální navýšení je součástí nového programu letecké společnosti Ryanair, která má 84 základen po celé Evropě.

Řada nových pozic bude rovněž vytvořena v oblasti IT, Sales & Marketing, Digital Experience, financích a obchodu a to v sídle společnosti v Dublinu. Nové pozice budou otevřeny také v polské dceřinné společnosti Travel Labs ve Vratislavi.

Eddie Wilson, Ryanair Chief People důstojník uvedll: "Rok 2017 bude náš vyjvytíženější náborový rok. Letecká společnost Ryanair tímto investuje jak do náboru nových talentů, tak do své budoucnosti. Piloti tak mají možnost létat na nejmladší flotile v Evropě, nové dodávce letadel od Boeningu."

S tím jak poroste počet letedel v přístích 5 letech, a to z 355 až na 500, tak Ryanair plánuje najmou více než 5000 nových zaměstnanců. Pro více informací mohou zájemci navštívit internetové stránky Ryanairu: careers.ryanair.com."

Zdroj: AviationVoice.com

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka