Flying Academy zahájila partnerský program s Bristol Groundschool

27.10.2016

Flying Academy zahájila partnerský program s britskou Bristol Groundschool, která Flying Academy poskytne přístup k CBT (Computer Based Training) pro teoretické kurzy programu EASA ATPL. Tento systém zajistí studentům programu EASA ATPL přístup k nejnovějším verzím materiálů a otázek z jeho portfólia. Díky této spolupráci s Bristol GS budou mít studenti Flying Academy přístup k profesionálním programům a materiálům, a to vždy v té nejaktuálnější verzi. Tyto materiály studentům umožní nejlepší možnou přípravu k úspěšnému složení zkoušek CAA. Program CBT nabízí studium za pomoci mnoha interaktivních materiálů, které studenti ocení zvláště při samostudiu. Student má k dispozici odborná videa, články a diskuze. Své schopnosti si pak sám otestuje v jednotlivých testovacích modulech.

,,Pro Flying Academy je to výjimečný rok. Naším poselstvím je tréning neobyčejně nadaných a úspěšných pilotů, které následně přivádíme na pracovní trh. Tímto způsobem pokračujeme ve své tradici být nejlepší volbou pro budoucí piloty aerolinií pocházejících z celého světa, a to na všech našich základnách - jak v Evropě, tak USA. Volba Bristol GS jako partnera programu EASA ATPL byla zcela logickým krokem, jelikož naším cílem je nabídnout našim studentům nejlepší možný tréningový program za velmi příznivou cenu.’’, sdělil nám Radim Olbrecht, vedoucí výcviku Flying Academy.

Teorie ATPL-650, nyní ve spolupráci s programem CBT z Bristol GS a databází EASA je dostupný za 53 333,- (bez DPH) a je navržen pro držitele licence PPL(a), kteří pokračují na své cestě stát se profesionálními piloty aerolinií. Přihlášky do programu lze vyplnit na www.flyingacademy.cz/ATPL.

Zdroj: Letecká škola Flying Academy
Fotografie: Bristol Groundschool

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka