Jet2.com oznamuje nové spojení Praha Birmingham

17.11.2016

Přední britská rekreační aerolinka, Jet2.com, oznámila rozšíření své nabídky v České republice zavedením levných letů do Birminghamu, jednoho z největších britských měst a obchodní a volnočasové metropole střední Anglie. Společnost Jet2.com, známá přátelskou obsluhou, místenkami a 22kg limitem na zavazadla, zahajuje prodej levných letů do Birminghamu. 


Birmingham je jedním z nejzelenějších měst Británie, má více kanálů než Benátky a stane se od příští zimy dalším pravidelným spojem z Prahy od Jet2.com, která tímto bude provozovat až 14 letů týdně do šesti oblíbených britských destinací. Jet2.com zůstává i nadále přední aerolinkou na trhu přímých letů z Prahy do Británie − s větším výběrem britských destinací než kterákoliv jiná společnost. Birmingham doplňuje nabídku levných leteckých spojů z Prahy do East Midlands (Nottingham), Glasgow, Leedsu (Yorkshire), Manchesteru a Newcastlu.    

Steve Heapy, ředitel Jet2.com, k tomu sděluje: „Jako jednička mezi leteckými společnostmi pro Velkou Británii v Praze s potěšením rozšiřujeme naši nabídku nenákladných letů touto nejnovější destinací. Birmingham je jedním z nejvýznamnějších britských měst a tato nová destinace poskytuje naším věrným českým obchodním i rekreačním zákazníkům, kteří oceňují výběr míst a čestnost spojů, další skvělá propojení.”Lety Jet2.com do Birminghamu – i do stávajících destinací, East Midlands (Nottingham), Glasgow, Leeds (Yorkshire), Manchester a Newcastle, si lze okamžitě rezervovat na českých webových stránkách této letecké společnosti, www.Jet2.com. Zdroj: Jet2

Fotografie: Jet2

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka