Aerolinky Ryanair nově nabídnou kromě letů i ubytování

01.12.2016

Dublin 1. prosince (ČTK) - Irské nízkonákladové aerolinky Ryanair Holdings dnes zahájí novou službu prázdninových balíčků, k letům si bude nově možné přikoupit i pobyt v hotelu nebo pronájem auta. Chce tak využít svou konkurenční výhodu a získat podíl na trhu se zájezdy, kde již působí například německý touroperátor TUI.

Firma hodlá vytěžit vysokou návštěvnost své webové stránky, kterou údajně denně navštíví 1,5 milionu lidí, a zvýšit prodej letů nově nabízenými službami. Nejdříve nabídne letní cestovatelské balíčky zákazníkům v Británii a v Německu. Má jít o cesty za sluncem do Španělska a Portugalska. Následně chce přejít i na jiné trhy a nabízet výlety do měst jako jsou Praha a Berlín. Plánuje i další služby typu prodeje lístků na koncerty a sportovní utkání. Společnost bude moci díky své velikosti nabídnout atraktivní ceny.

S novými službami začínají přicházet i jiné firmy z oblasti cestovního ruchu. Například Airbnb, společnost zprostředkující pronájem ubytování v soukromí, nově nabízí i průvodcovské služby.

Ryanair je na počet pasažérů největší evropskou leteckou společností. Letos očekává nárůst zisku o sedm procent. Tržby společnosti v prvním finančním pololetí, které skončilo v září, činily 4,13 miliardy eur (111,8 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK

Fotografie: Pixabay

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka