Intrepid pronajme letouny filipínským aerolinkám

14.12.2016

Společnost Intrepid oznámila dlouhodobý pronájem nových letounů B777-300ER filipínským aerolinkám Philippine Airlines

Společnost Intrepid Aviation dnes potvrdila nákup nových letounů B777-300ER od společnosti Boeing v Seattlu a jejich dlouhodobý pronájem firmě Philippine Airlines se sídlem v Manile. “Velmi nás těší další rozšíření našeho pevného partnerství, které jsme mezi oběma společnostmi vybudovali,” řekl Doug Winter, prezident a obchodní ředitel firmy Intrepid.

Společnost Intrepid Aviation je soukromou firmou zabývající se pronájmem letadel. Společnost vlastní flotilu letadel, která pronajímá provozovatelům letecké dopravy po celém světě. Intrepid Aviation se zaměřuje hlavně na velké letouny s dvojitými motory i na letouny s úzkým trupem, jako jsou letadla Airbus A330 & A321 a Boeing B777 & B787.

Společnost Reservoir Capital Group LLC. Byla založena v roce 1998 jako soukromá investiční společnost. Firma investuje do tržních příležitostí a spravuje aktiva v hodnotě kolem 7 miliard dolarů. Centerbridge Partners, LP. je soukromou investiční společností se sídlem v New York City. Společnost spravuje aktiva v hodnotě zhruba 25 miliard dolarů.

Zdroj: Intrepid

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka