Letecká společnost Air China zavádí službu "Důvěryhodné celkové obsluhy zavazadel" v Evropě a v Severní a Jižní Americe

01.01.2017

Od 1. ledna 2017 mohou pasažéři letů linek Air China, kteří letí z Evropy a Severní a Jižní Ameriky do čínských měst s tranzitem v Pekingu, využít nově zavedené služby společnosti, která zajišťuje plnou obsluhu zavazadel bez nutnosti odebrání zavazadel při přestupu.

Služba "Důvěryhodné celkové obsluhy zavazadel" umožňuje pasažérům svěření zavazadel linkám Air China formou vstupního svolení v místě odletu v Evropě a v Severní a Jižní Americe a Air China může jménem pasažérů otevřít jejich zavazadla při tranzitu přes Peking za účelem celní kontroly a karantény. Pasažéři, kteří chtějí této služby využít, musí při odbavení na letišti v místě odletu podepsat zavazadlové jmenovky, aby tak potvrdili, že plně důvěřují Air China při provedení celní kontroly a karanténní inspekce. Po příletu na mezinárodní letiště v Pekingu se pasažéři mohou vydat přímo k pasové kontrole bez nutnosti vyzvedávání zavazadel a následně přejít do tranzitní zóny, kde vyčkají na svůj přípojový let. Tato služba zkrátí dobu, kterou pasažéři obvykle potřebují k vyřizování tranzitních formalit, a zvýší tím pohodlí při jejich cestách.

Zdroj: ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka