Air China zahájí přímé lety na lince Barcelona-Šanghaj

23.02.2017

Letecká společnost Air China zahájí v květnu přímé lety na lince Barcelona-Šanghaj. Provoz této linky bude zahájen 5. května a bude zajišťovat tři lety týdně: v úterý, pátek a v neděli. Air China vychází vstříc požadavkům obyvatel a podnikatelů z Barcelony.

Společnost zahajuje tuto nabídku se speciální cenou od 443 EUR v ekonomické třídě a od 2 043 EUR v business třídě (zpáteční let, včetně všech daní a poplatků).

Air China, přední asijská letecká společnost a člen letecké sítě Star Alliance, zahájí provoz této linky 5. května. Bude se jednat o druhou linku z Číny s přímým letem na lince z letiště Barcelona-El Prat do ekonomického hlavního města země: Šanghaje. Lety budou provozovány třikrát týdně s letovým řádem přizpůsobeným podnikatelům, kteří mají zájem o toto město a jeho prosperující okolí.

Lety budou zajišťovány jedním z nejmodernějších letounů společnosti Air China: Airbusem 330-200 se 16 sedadly v business třídě a 239 sedadly v ekonomické třídě.

Všechny tři týdenní zpáteční lety budou odlétat v úterky, pátky a neděle. Odlétat budou z letiště Barcelona Airport ve 12:30, na letišti Shanghai-Pudong budou přistávat v 6:40 následujícího dne v pátky a neděle. Úterní lety z letiště Barcelona Airport v 11:45 dorazí na letiště Shanghai Pudong v 05:55 následujícího dne. Zpáteční lety budou v 00:30 s přistáním v Barceloně v 8:00 téhož dne.

Tento letový řád byl speciálně přizpůsoben nejen potřebám obchodních cest, ale také možnosti lepšího spojení s letištěm Shanghai. Tímto způsobem budou cestující podnikatelé moci nejdříve doletět do Šanghaje v pondělí a zpět do Barcelony odletět v pátek v tentýž týden.

Navíc budou mít pasažéři z letiště Pudong International Airport k dispozici rychlá a výborná mezinárodní spojení do Japonska, na Tchaj-wan, do Austrálie a na Nový Zéland a také místní spojení do Chengdu, Wenzhou, Fuzhou a Guangzhou.

Touto zcela novou destinací, která je druhou obsluhovanou linkou Air China z letiště Barcelona-El Prat, pokrývá společnost trasu, která je široce poptávanou mnoha skupinami obyvatel a podnikatelů z Barcelony díky silným obchodním vazbám na Šanghaj a její okolí.

Speciální nabídka

Při příležitosti zavedení této nové trasy připravila společnost Air China výtečné nabídky pro první cestování z Barcelony do Šanghaje bez mezipřistání. Letenky v ekonomické třídě - vždy zpáteční a včetně všech daní a poplatků - je možné zakoupit již od 443 EUR, zatímco letenky v třídě business jsou dostupné od 2 043 EUR.

Druhá linka z Barcelony

Společnost Air China zahájila provoz své první linky z Barcelony do Číny, konkrétně do Pekingu, před pouhými třemi lety, také 5. května. Tyto lety (čtyřikrát týdně s mezipřistáním ve Vídni) začaly obsluhovat tuto nepokrytou trasu a od té doby se těší velkému zájmu.

Nyní, díky otevření nového přímého spojení do Šanghaje, posílí společnost Air China své vazby na letiště Barcelona-El Prat, jedno z nejrychleji rostoucích v Evropě v počtu přepravených pasažérů.

Air China je jediným čínským národním přepravcem a členem největší světové sítě leteckých přepravců - Star Alliance. V prosinci 2016 disponovala flotila společnosti Air China 590 pasažérskými letouny, především značky Boeing a Airbus (včetně přepravců, u kterých má Air China většinový podíl). Provozuje lety na 378 linkách, včetně 102 mezinárodních tras, 14 regionálních a 262 vnitrostátních. Obsluhuje 176 měst v 41 zemích a regionech, včetně 64 zahraničních měst, 3 regionálních a 109 čínských měst. Každý týden nabízí společnost Air China více než 1,5 milionu sedadel na více než 8000 letech. Díky využití své rozsáhlé sítě tras a dopravního uzlu v Pekingu může obzvláště po svém přijetí do sítě Star Alliance společnost Air China přepravovat pasažéry na 1 330 letišť v 193 zemích.

Více informací o společnosti Air China naleznete na oficiálních webových stránkách www.airchina.com.

Zdroj: PR/ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka