Adient spolupracuje se společností Boeing

29.03.2017

Detroit 27. března 2017 - Adient spolupracuje se společností Boeing s cílem prozkoumat vyšší komfort a funkčnost sedadel a interiérů komerčních letadel

Společnost Adient, plc (NYSE: ADNT), přední světový dodavatel sedadel a interiérů do automobilů, dnes oznámila, že spolupracuje se společností Boeing s cílem prozkoumat inovativní pohodlí, efektivitu a funkční vylepšení sedadel a interiérů komerčních letadel.

Tato spolupráce svede dohromady dva světové lídry příslušných odvětví. Boeing jakožto přední světový výrobce letadel přináší vhled do leteckého průmyslu a jeho technických specifikací, stejně jako porozumění certifikačním požadavkům Federální letecké správy (FAA). Adient je největším světovým dodavatelem systémů sedadel a interiérů pro automobilový průmysl a hodlá v rámci spolupráce přispět svými odbornými znalostmi v oblasti designu, pohodlí, řemeslného zpracování, provozní dokonalosti a řízení dodavatelského řetězce.

„Společnost Adient se plně věnuje své strategii maximálního využití značných globálních odborných znalostí a vedení v oblasti sedadel a interiérů pro automobilový průmysl a chce tak poskytnout hodnotu a konkurenční výhody i zákazníkům na souvisejících trzích dopravního průmyslu,“ uvedl Bruce McDonald, Chairman a CEO společnosti Adient. „Prostřednictvím rozhovorů se společností Boeing věříme, že tato spolupráce je pro společnost Adient příležitostí zvednout laťku zkušeností pasažérů letadel, neboť můžeme stavět na své vůdčí roli na trhu automobilových sedadel.“

Společnost Counterpoint Market Research, LTD, odhaduje, že do roku 2025 dosáhne trh s vybavením interiérů dopravních letadel 21,7 miliard dolarů, což od roku 2016 do 2025 představuje celkovou roční míru růstu 4,3 %. Navíc toto průmyslové odvětví zahrnuje jen malý počet dodavatelů.

„Boeing staví dopravní letadla rekordním tempem, neboť má zakázkové krytí přesahující 400 miliard dolarů,“ uvedl Kent Fisher, vice president a general manager, Supplier Management, Boeing Commercial Airplanes. „Neustále zkoumáme příležitosti, jak nabídnout naším zákazníkům větší hodnotu, a jsme přesvědčeni, že ocení širší škálu možností, spolehlivější, včasnou funkčnost v kategorii interiérů a sedadel letadel.

O společnosti Adient:

Adient je celosvětovým lídrem v oblasti automobilových sedadel. Máme na 75 tisíc zaměstnanců ve 230 výrobních/montážních závodech v 33 zemích světa a vyrábíme a dodáváme sedadla pro všechny kategorie automobilů a pro všechny hlavní výrobce původního zařízení. Naše odborné znalosti zahrnují všechny kroky výroby sedadel do automobilů, od kompletních systémů po jednotlivé komponenty. Díky integrovaným vnitropodnikovým procesům a schopnostem sledujeme produkt od stádia výzkumu a designu přes jeho konstrukci a výrobu do více než 25 milionů vozů ročně.

Zdroj: ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka