Letecký průmysl v rámci Asijské výroční konference 2017

27.03.2017

Boao (Čína) 27. března (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost HNA General Aviation Investment Group debutuje na fóru v Boao v rámci Asijské výroční konference 2017

Společnost HNA General Aviation Investment Group (HNA General Aviation) úspěšně zorganizovala první fórum leteckého průmyslu „Boao-General Aviation Industry Development Forum" jako partnerskou akci fóra Boao Forum v rámci Asijské výroční konference 2017. Uskuteční se na letišti Boao International Airport. Téma obecného leteckého průmyslu doplní řadu kvalitních diskusí tohoto fóra poprvé.

Skupina HNA Group představuje novou společnost v oblasti všeobecného letectví

V únoru tohoto roku skupina HNA Group, mateřská společnost podniku Deer Jet, učinila další krok k utvoření nové průmyslové investiční jednotky, která se bude specializovat na všeobecné letectví a vznikne spojením skupiny společností, které jsou v této oblasti největšími v Číně.

Nedávno založená společnost HNA General Aviation Group bude spravovat úplný dodávkový řetězec všeobecného letectví, včetně soukromých letounů, helikoptér, letišť, výstavby letišť a jejich správy, investic do infrastruktury všeobecného letectví a školicí centra všeobecného letectví a dalších oblastí. S ohledem na její strategickou důležitost se díky objemu spravovaného majetku a provozní kapacitě nová skupina stane největším konglomerátem všeobecného letectví v Číně.

Hlavní čas a podmínky pro všeobecné letectví vzkvétají

V květnu 2016 čínská Státní rada vydala „Směrnice pro propagaci udržitelného rozvoje všeobecného leteckého průmyslu", které zdůrazňovaly potřebu zlepšení rozsahu služeb a průmyslovou modernizaci všeobecného letectví, které dále posílí spotřebitelský ekonomický růst.

Dále 19. prosince 2016 čínská Státní rada vydala „13. pětiletý plán rozvoje nového národního strategického průmyslu", po kterém následovala řada vyhlášek s cílem podpořit rozvoj leteckého dopravního provozu a propagovat investice do všeobecného letectví.

Všeobecné letectví bylo klíčovým tématem rozhovorů během dvou debat na čínských politických konferencích CPPCC a NPC v roce 2017. FengZhenglin, administrativní sekretář Úřadu pro civilní letectví Číny (CAAC), opět zdůraznil, že jeho úřad se strategicky zaměřuje na propagaci a rozvoj všeobecného letectví.

Debaty tohoto fóra na téma „Řešení záležitostí rozvoje všeobecného leteckého průmyslu v Číně", kde se diskutovaly současné záležitosti, vyhlášky a navrhovala schůdná řešení pro zvýšení růstu, se zúčastnili delegáti vládních organizací, jedničky v oboru a odborníci a akademici z oblasti všeobecného letectví.

Zdroj: ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka