Air Berlin uzavřely dohodu o spolupráci s americkou JetBlue

04.08.2017

Berlín 4. srpna (ČTK) - Německé nízkonákladové aerolinky Air Berlin uzavřely dohodu o spolupráci s americkou společností JetBlue. Dohoda má zlepšit možnosti přepravy zákazníků ve Spojených státech. Uvádí se to v dnešním oznámení společnosti Air Berlin.

Lidé cestující s německou společností do USA nyní budou mít možnost rezervovat si letenku přímo na cílové letiště z nabídky amerického partnera. Od 12. září letošního roku tak zákazníci německých aerolinek budou moci z letišť v New Yorku (JFK), Bostonu a Orlandu letět rovnou dál do jedné z 31 destinací JeBlue. Na newyorské letiště, které je hlavní základnou amerického nízkonákladového přepravce, létají Air Berlin dvakrát denně z Düsseldorfu a jednou denně z Berlína.

Obchodní ředitel Air Berlin Götz Ahmelmann řekl, že nynější dohoda o spolupráci je jen začátek a že firmy partnerství v následujících měsících rozšíří. Klienti německých aerolinek si budou moci později připisovat kilometry nalétané s JetBlue.

Zdroj: ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka