GE Aviation rozšiřuje výrobu a nabírá nové pracovní síly

10.08.2017

V říjnu loňského roku podepsali zástupci společnosti General Electric a členové vlády České republiky investiční smlouvu, jejíž podstatou je výstavba nové centrály pro výrobu turbovrtulových motorů. Na základě tohoto kroku dojde k zdvojnásobení pracovních míst (přibude 500 nových pozic). Což je šance i pro vás – tedy pokud vás láká práce v letectví, nejste spokojení s tou stávající a vyžadujete atraktivní podmínky.

GE Aviation hledá technologicky zapálené lidi – od zkušených techniků a leteckých mechaniků až po čerstvé absolventy. Pohlaví ani národnost nehrají roli. V současné době pracuje pro společnost přes 600 expertů, kteří si užívají práci v technologicky špičkových podmínkách. S ohledem na rychlý růst firmy (loni o více než 30 %) jsou neustále zapotřebí další konstruktéři, obráběči kovů, strojní inženýři, mechanici leteckých motorů, obsluha CNC, ale také zámečníci, brusiči a zkušební technici.

Leteckého mechanika může dělat i absolvent

Najít si dobrou práci může být pro absolventa problém. V oboru letectví nikoliv. GE Aviation naopak absolventy vítá a nabízí jim perspektivní pozice, vynikající možnosti dalšího rozvoje, týden dovolené navíc, stravenky a další bonusy. A samozřejmě slušné platové ohodnocení.

Jednou z pozic vhodných pro absolventy je například letecký mechanik. Náplní práce je odborná instalace letových dílů na zkušebním boxu, odborné přípravné práce před montáží/demontáží, seřizování a výměny agregátů a přístrojů, spolupráce na výzkumu a vývoji a v neposlední řadě údržba zařízení.
Máte-li výuční list v technickém oboru (letectví, elektro nebo strojní) a jste-li spolehliví, pečliví a flexibilní, pak je tato pozice vhodná i pro vás. Praxe v oboru letectví je výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Jaká je firma, pro kterou byste pracovali?

Historie společnosti se začala psát již v roce 1893, kdy ji založil známý vynálezce Thomas Alva Edison. Nyní má pobočky ve 175 zemích světa a pracuje pro ni přes 300 tisíc lidí. Značka General Electric zahrnuje mnoho různých technologických oblastí, které vzájemně sdílí nové poznatky a technologie. Díky tomu se rychle posouvají kupředu. Kompletní informace najdete na webových stránkách www.geaviation.cz.

GE každým rokem investuje nemalou částku do vzdělávání a vývoje. O talentované, zkušené a vzdělané zaměstnance je velmi dobře postaráno. Firemní filosofie spočívá v upřímném jednání, otevřené komunikaci a neustálém zkvalitňování podmínek. Lidé pracující pro GE mají možnost se nadále vzdělávat a zdokonalovat. Ti nejlepší sbírají zkušenosti v zahraničí (v rámci práce, stáží, konferencí...).

Jdete do toho?

Líbilo by se vám pracovat u GE Aviation? V případě kladné odpovědi neváhejte a prohlédněte si aktuální nabídku pracovních pozic. Slibnou kariéru máte na dosah ruky, stačí po ní sáhnout!

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka