Air China se stane první volbou při vstupu do Číny

31.12.2017

Region Peking-Tianjin-Hebei zavedl 144hodinový bezvízový tranzitní režim. Na nedávné tiskové konferenci oznámila vláda v Pekingu, že od 28. prosince 2017 bude na šesti místech vstupu do oblasti Peking-Tianjin-Hebei, včetně mezinárodního letiště v Pekingu, mezinárodního letiště v Tianjin Binhai a mezinárodního letiště v Shijiazhuangu možné, aby cizinci z 53 zemí včetně Rakouska mohli po dobu 144 hodin využívat bezvízový tranzitní režim, pokud mají platnou zpáteční letenku do třetí země (nebo regionu).

Tento režim bude silnou podporou cestovního ruchu a leteckého průmyslu v celém regionu Peking-Tianjin-Hebei. Společnost Air China Limited („Air China") bude aktivním zprostředkovatelem této nové bezvízové tranzitní politiky. V zájmu podpory služeb pro zákazníky přípojných letů zdokonalí společnost Air China své služby a produkty, aby dále zvýšila kvalitu svého provozu a poskytla cestujícím maximální pohodlí při vstupu do Pekingu.

Air China má silnou síť linek a je ideální společností pro cestující, kteří při vstupu do Pekingu překračují hranice. 

Zavedení 144hodinového bezvízového režimu také zvýší počet cestujících směřujících do regionu Peking-Tianjin-Hebei. Air China využije tuto příležitost i k úpravě kapacit v reálném čase na základě poptávky po tranzitu a poskytne cestujícím plynulou tranzitní podporu přes Peking, aby pasažéři z celého světa mohli bezproblémově vstupovat do Pekingu bez víz. Společnost Air China navíc uvede do provozu speciální turistické produkty pro uspokojení potřeb cestujících ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi v Pekingu a také řadu podpůrných služeb, v rámci kterých budou mít cestující možnost vydat se na cestu za objevováním krás Číny.

Spojení Pekingského výboru pro cestovní ruch s asociací Star Alliance a mezinárodním letištěm poskytne cestujícím ještě více pohodlí

Na začátku roku 2017 podepsala společnost Air China, Pekingský výbor pro cestovní ruch a mezinárodní letiště v hlavním městě Dohodu o strategické spolupráci v oblasti společných propagačních akcí na podporu cestovního ruchu v Číně s cílem zabezpečit pravidelnou komunikaci a připravit se na zahájení 144hodinového bezvízového tranzitního režimu. Společnost Air China opět spojila síly s asociací Star Alliance a pekingským mezinárodním letištěm a v prosinci roku 2017 podepsala Memorandum o porozumění s názvem „Pod jednou střechou". Tyto tři strany se dohodly, že budou úzce spolupracovat na přebudovaní mezinárodního letiště v Pekingu na prvotřídní centrální letiště, které výrazně zlepší zkušenosti cestujících. Cestující budou mít zajištěnu vyšší úroveň pohodlí díky sdílení letištních zařízení, optimalizovaným transferovým postupům a rozšířeným službám aliance.

Seznam zemí oprávněných využívat 144hodinový tranzitní bezvízový režim v regionu Peking-Tianjin-Hebei (celkem 53)

Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Spojené království, Irsko, Kypr, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, Srbsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Makedonie, Albánie, Monako, Bělorusko, Spojené státy americké, Kanada, Brazílie, Mexiko, Argentina, Chile, Austrálie, Nový Zéland, Jižní Korea, Japonsko, Singapur, Brunej, Spojené arabské emiráty a Katar.

Zdroj: ČTK

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka