2. ročník soutěže Wizz Youth Challenge

06.03.2018

Wizz Air, nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě dnes spouští druhý ročník soutěže WIZZ Youth Challenge. V mezinárodní soutěži případových studií mohou univerzitní studenti předvést svůj potenciál a přijít s inovativními, „out-of-the-box“ nápady na řešení byznysové výzvy. 

Účastníci WIZZ Youth Challenge získají v soutěži odborné zkušenosti, dozvědí se více o obchodu v jedné z nejrychleji rostoucích evropských leteckých společností a, pokud se dostanou až do finále, představí svůj nápad odborníkům z týmu WIZZ v Budapešti. Na vítěze čeká odměna v podobě volného cestování po celý rok v celé síti WIZZ, která v současné době nabízí více než 600 tras, spojuje 145 destinací ve 44 zemích. Druhý a třetí tým v pořadí pak obdrží zdarma zpáteční letenky, které mohou využít pro dovolenou svých snů nebo pro další studium v zahraničí.

Studenti bakalářských a magisterských studijních programů na univerzitách v zemích, kde WizzAir operuje své lety*, se mohou registrovat ode dneška až do 25. března 2018, a to na adrese www.wizzyouthchallenge.com. 26. března 2018 všechny přihlášené týmy obdrží případovou studii, podklady a podrobné pokyny. Své řešení pak musejí předložit do 16. dubna. Týmy s nejlepšími případovými studiemi budou pozvány 9. a 10. května 2018 do Budapešti.

Zdroj: ACCPR

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka