Novinky ze světa Dronů!! DJI Mavic Pro 2 a DJI Mavic Zoom

03.09.2018

Jedna z nejlepších společností na trhu která se věnuje vývoji bezpilotních letounů DJI, představila na své srpnové konferenci dvě novinky. DJI Mavic Pro 2 a Mavic 2 Zoom, a na co že se můžou nejen profesionální piloti těšit?
DJI Mavic Pro 2 disponuje novinkama jako je 20MP kamerou od firmy Hasselblad, která je ikonou a jednou z nejvyhlášenějších společností na výrobu fotoaparátů na světě. Dále 1- Palcovým CMOS obrazovým snímačem a variabilní clonou f2,8 - f11, který podporuje HDR 10 a 4K 10-bit Dlog-M barevný profil.


Mavic Pro Zoom disponuje kamerou s 2x optickým zoomem ekv. 24-48mm a 2x digitálním, která je schopná zaznamenat až 48MP fotku složenou z 9 ti fotografii. Kamera ma 12MP 1/23” snímač s unikátní možností vytvářet Dolly Zoom a také podporuje HDR 10. Obě novinky nabízejí Ocusync 2.0, který umožňuje 40 Mbps obrazový přenos z drona až do dálky 8 km v rozlišení 1080p, délku letu až 31 minut a rychlost dronu 70 km/h pro efektivnější záznam videa při vyšších rychlostech letu. Proti kolizi vašeho drona vás ochrání 10 velmi citlivých senzorů a menší latence při přenosu obrazu z kamery na dronu. Další novinky které oba drony obsahují jsou např. Hyperlapse, Aktivní Tracking verze 2.0 nebo nový typ vrtulí, díky kterým je dron ve vzduchu zase o něco tišší.

Myslíme si, že se máme všichni opravdu na co těšit. Ať už si vyberete Mavic Pro 2, Mavic 2 Zoom nebo již máte svého drona jakékoliv značky, nezapomeňte v první řadě na bezpečnost a legálnost letu. V naší škole profesionálních pilotů dronů Vás naučíme vše od základní přípravy letu po Letecké práce ve spolupráci s UCL..
Pokud Vás létání baví jako nás, a chtěli byste se posunout do sfér profesionálního létání, nebo máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat na www.euro-pilot.cz

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka