V dochvilnosti letů jsou nejlepší Copa Airlines a letiště Haneda

07.01.2019

New York (ČTK) - Panamské aerolinky Copa Airlines a tokijské letiště Haneda byly v loňském roce světovými jedničkami v dochvilnosti letů. Aerolinky dodržovaly plán na 89,8 procenta, letiště v Tokiu pak na 85,6 procenta. Vyplývá to z průzkumu analytické společnosti OAG Aviation Worldwide.

Mezi přepravci, kteří se od plánovaných termínů odchylovali maximálně o 15 minut, figuruje na druhé příčce lotyšská společnost Air Baltic. Na dalších místech jsou Hong Kong Airlines, Hawaiian Airlines a první pětici uzavírají Bangkok Airways.Mezi velkými letišti, která za rok odbaví více než 30 milionů lidí, bylo z hlediska dochvilnosti loni na prvním místě tokijské letiště Haneda. Následují letiště v Atlantě, Singapuru, Denveru a Los Angeles.

Počet cestujících v letecké dopravě se podle předběžných dat Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO) loni zvýšil o 6,1 procenta na 4,3 miliardy, přičemž obsazenost letadel činila 81,9 procenta.Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA) očekává, že díky hospodářskému rozvoji a růstu střední třídy se počet cestujících v letectví do roku 2037 zdvojnásobí na 8,2 miliardy. Více než polovina z toho by měla připadnout na oblast Asie a Tichomoří, kde se zvyšuje poptávka zejména v Číně a Indii, uvedla agentura Bloomberg.

 

Zdroj: ČTK

Foto: Wiki

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

brazilian hair uk

Odpovědět

Datum : 19.01.2019 03:50, Vložil : hoowei

Naturally curly or straight, this remy human hair extensions is very glamorous and exotic. Any race of women has the ability to wear this texture and the halo hair extensions will still appear to be the person's natural texture. The individual could be African American, Hispanic, Caucasian or Asian. Fortunately, it will not matter. Depending on the style choice for the use of the hair, this virgin brazilian hair bundles can be used in various styles. When choosing the virgin hair wigs uk product, knowing what style preference is desired will determine what length and texture is needed. Knowing whether the full lace wigs will be low maintenance or adding heat elements is also important when making the purchasing choice. Hair is one of the most beautifu

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka