Hainan Airlines: linka Dublin-Šen-čen nepřetržitě

22.01.2019

Peking (Čína)  2019 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Hainan Airlines zahájí 25. února nepřetržitý provoz na lince Dublin-Šen-čen.

Společnost Hainan Airlines Holding Co., Ltd. („Hainan Airlines") plánuje zahájit dne 25. února 2019 nepřetržitou obsluhu linky mezi Šen-čenem a Dublinem. Trasa se dvěma zpátečními lety týdně v pondělí a pátek bude obsluhována letouny Boeing 787 Dreamliner s prostorným a pohodlným uspořádáním kabiny. Obchodní třída bude vybavena sedadly polohovatelnými o 180 stupňů, přičemž každé sedadlo na palubě letadla bude vybaveno exkluzivním zábavním systémem na vyžádání a všem cestujícím budou podávána jídla z bohaté nabídky západní i orientální kuchyně. Kromě toho bude na palubě povoleno používání přenosných elektronických zařízení.Trasa Dublin-Šen-čen je po otevření trasy Peking-Dublin-Edinburgh-Peking druhou přímou linkou aerolinek Hainan Airlines mezi pevninskou Čínou a Irskem, stejně jako třetí mezinárodní linkou letecké společnosti otevřenou ze Šen-čenu v letošním roce. Společnost Hainan Airlines v současné době provozuje více než deset mezinárodních linek odlétajících z města Šen-čen do Brisbane, Bruselu, Madridu, Oaklandu, Osaky, Tel Avivu, Vancouveru, Curychu a dalších destinací.


Letenky pro lety na trase Dublin-Šen-čen se již mohou rezervovat. Cestující mohou najít více informací o rezervacích na oficiálních stránkách letecké společnosti www.hnair.com.

Letový řád Hainan Airlines pro trasu Šen-čen-Dublin (Všechny časy jsou místní):

Let č. Letadlo Rozvrh letů Město odletu Čas odletu Čas příletu Město příletu

HU755 B787 Pondělí/pátek Šen-čen 1:30 7:00 Dublin

HU756 B787 Pondělí/pátek Dublin 9:00 5:30 +1 Šen-čen

Poznámka: Konkrétní letový harmonogram lze potvrdit na oficiálních stránkách společnosti Hainan Airlines.

 

Zdroj: Protex

Foto: Hainan Airlines

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka