Nepřetržitý provoz linky Kuej-jang - Paříž

22.03.2019

Chaj-kchou (Čína)  (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Hainan Airlines zahájí 24. března nepřetržitý provoz na lince Kuej-jang - Paříž

Společnost Hainan Airlines Holding Co., Ltd. ("Hainan Airlines") zahájí 24. března nepřetržitý provoz mezi Kuaj-jangem v Číně a Paříží. Jedná se o čtvrté přímé spojení mezi pevninskou Čínou a Paříží, následující po zavedení tras Si-an - Paříž, Čchung-čching - Paříž a Šen-čen - Paříž.

Trasa Kuaj-jang - Paříž, se zpátečním letem jednou týdně, bude obsluhována letounem Boeing 787 Dreamliner. Odlétat bude každou neděli. Letoun nabízí prostorné a pohodlné uspořádání kabiny, obchodní třída je vybavena sedadly polohovatelnými o 180 stupňů. Každé sedadlo na palubě letadla je vybaveno exkluzivním zábavním systémem na vyžádání a všem cestujícím budou podávána jídla z bohaté nabídky západní i orientální kuchyně. Kromě toho bude na palubě povoleno používání přenosných elektronických zařízení.

Společnost Hainan Airlines doposud zprovoznila 20 evropských tras, které obsluhují spojení s Berlínem, Bruselem, Edinburghem, Londýnem, Madridem, Manchesterem, Moskvou, Paříží, Římem, Vídní a Curychem. Společnost Hainan Airlines poskytuje cestujícím mnoho služeb s přidanou hodnotou, mezi něž patří například letenky v cestovním balíčku, možnosti prémiového sezení, služby kyvadlové dopravy pro cestující v business třídě, předplacená zavazadla, upgrady třídy a další služby, aby zajistila příjemný let a vyhověla rozmanitým požadavkům svých cestujících.

 

Zdroj: PROTEXT/PRNewswire)

Foto: Hainan Airlines

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka