Letošní Aviatická pouť se zatím neruší

17.03.2020

Pardubice (ČTK) - Letošní Aviatická pouť, která se má konat 30. a 31. května na pardubickém letišti, se zatím kvůli šíření koronaviru neruší. Správní rada pořádajícího Sdružení aviatické pouti chce definitivní rozhodnutí učinit až během dubna. Termín konání by se také mohl změnit, uvedl v tiskové zprávě předseda sdružení Ladislav Minařík."Přípravy Aviatické pouti budou zatím pokračovat," uvedl.

Pro 30. ročník Aviatické pouti již pořadatelé zveřejnili rámcový program. V letošním roce se chtějí zaměřit například na výročí 75 let od ukončení druhé světové války, předvést letouny z tohoto období, akrobatická vystoupení, velkou scénu z první světové války nebo německý historický lazaret. Vloni akci navštívilo za víkend kolem 35.000 diváků.Pořadatelé již zahájili předprodej vstupenek. Pokud by byla Aviatická pouť odložena či zrušena, budou vstupenky automaticky platit pro další termín konání, případně se bude na požádání vracet vstupné v plné výši.

 

Zdroj: ČTK

Foto: Aviatická pouť Pardubice

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka