PPL a ATPL ONLINE výuka a eLearning Management System s 3 denní zkušební verzí zdarma!!

15.04.2020

Letecká škola Flying Academy nyní nově nabízí možnost ONLINE výuky. Chcete-li se připravit dokonale na zkoušky PPL (licence soukromého pilota) či ATPL(teorie dopravního pilota) jsou tyto kurzy určeny právě pro Vás.


Je-li tedy Váš sen stát se pilotem malých letadel či dopravních letounů jako např. Boeing či Airbus u velkých aerolinek a nudíte se v době karantény či myslíte na profesní budoucnost, můžete se začít vzdělávat ONLINE z pohodlí Vašeho domova. Flying Academy nabízí širokou škálu Teoretických Online kurzů PPL, ATPL, IR. Vyberou si tedy zkušení piloti i naprostí začátečníci.K Online výuce se můžete připojit na Vašem počítači,laptopu, tabletu či telefonu takřka kdekoliv se Vám zamane. Naši zkušení instruktoři Vás povedou po celou dobu výuky za použití nejmodernějších metod pro virtuální výuku. Stačí se jen zaregistrovat. Posléze se pomocí internetového odkazu spojíte s našimi instruktory ve virtuálním studiu. Na obrazovce uvidíte lektora a prezentaci. Lektor má k dispozici taktéž Online tabuli, na kterou Vám bude kreslit a vysvětlovat věci k danému tématu. Instruktoři Vám odprezentují teorii leteckého výcviku dle oficiálních osnov kurzů dle EASA standardů. Dále Vám odpoví na nejčastější otázky formou diskuze po dané přednášce a komplexně Vás tak připraví na úspěšný proces přezkoušení na Úřadu civilního letectví.K výuce lze také využít LMS tedy e-Learning Management System, kde najdete veškeré důležité dokumenty a materiály k vaší výuce, jako videa a knihy, včetně přístupu do testovací databáze otázek. Budete vidět progres ve Vašem studiu s tím, jak budete kurzem postupně procházet. Veškerý obsah Vám otevře dveře do světa letectví od PPL ( Soukromá licence pilota )  až po ATPL ( Průkaz dopravního pilota ). Zkušební 3 denní verzi LMS si můžete vyzkoušet zdarma.

 

ONLINE PPL a ATPL Kurzy, více info a registrace ZDE

LMS e-Learning Manageent System více info ZDE 

LMS 3 denní zkušební verze ZDE

ONLINE PPL a ATPL Kurzy Video

LMS e-Learning Manageent System Video

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka