Letecká škola Flying Academy pořádá pravidelné Jarní školení, tentokrát online za pomocí virtuální třídy

06.05.2020

Vážení studenti,

Letecká škola Flying Academy pořádá pravidelné Jarní školení, tentokrát online za pomocí virtuální třídy. Školení se uskuteční v úterý 12. 5. od 18:00 do 20:00 hodin. Absolvování Jarního bezpečnostního školení je povinné pro všechny piloty létající na letounech s OK registrací v České republice. Cena za toto školení činí 500 Kč (+DPH 21%). Kurz se bude konat v českém jazyce.

Na školení budou probírána témata:

 

Závěr školení bude formou krátkého Online testu zaměřeného na změny v předpisech, postupech a na znalost metodiky letu a materiální části letounů C152 a C172. Po vyhodnocení testu Vám bude školení zapsáno do zápisníku letů pomocí nálepky. Logbooky je mozné kdykoli přinést na naše pobočky v Brně či Praze po předchozí domluvě.

Toto periodické školení je povinné pro všechny piloty (drzitele pilotní licence), kteří létají v ČR. Bez absolvovaného školení není mozné létat na letounech v rámci ČR.

Pro registraci a více informací ohledně školení nás prosím kontaktujte emailem na fly@flyingacademy.com nebo telefonicky na čísle +420 228 882 444.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka