Teoretické zkoušky v České republice konečne i jinde než na ÚCL!

07.05.2020

Nyní máte jedinečnou šanci složit teoretické zkoušky PPL, CPL, IR, ATPL i jinde než na ÚCL! Letecká škola Flying Academy jako jediná v České republice nabízí možnost složit teoretické zkoušky úrovně PPL, CPL, IR a ATPL ve školních prostorách, vše pod autorizací Austro Control.

Zkoušky se konají na pobočce Flying Academy v Letňanech každý pracovní den. Jsou v elektronické podobě, probíhají v angličtině, a jsou prováděny pod pověřením od Austro Control. Připomínáme však, že zkoušky lze současně provádět pouze v jednom členském státě EASA. Nic Vám ovšem nebrání své započaté zkoušky ukončit a zahájit znova jinde, kde Vám to bude více vyhovovat. Pokud jste zkoušky již zahájili ve Vídni pod Austro Control, můžete v těchto zkouškách klidně dál pokračovat u nás v Praze.

Splnění teoretických zkoušek pod úřadem Austro Control není překážkou vydání průkazu způsobilosti pilota (PPL nebo CPL) českým ÚCL.
ÚCL již několik let povoluje kombinaci průkazu zdravotní způsobilost a certifikátu o teoretických znalostech z různých členských zemí EASA.

Bezpečnost především!

V těchto těžkých dobách Flying Academy staví bezpečnost uchazečů na první místo - je k dispozici dezinfekční gel na ruce a vstup bude povolen pouze se zakrytím úst a nosu. Dočasně je kvůli pandemickým opatřením vyžadován omezený počet maximálně 4 kandidátů na zkoušku!

Kolik mě to bude stát?

Cena za zkoušky:
zkouška z PPL teorie: 550 kč + DPH za předmět,
zkouška z ATPL (IR, CPL) teorie: 1500 Kč + DPH za předmět.
Poplatek za zkoušku můžete zaplatit předem bankovním převodem nebo na pobočce kartou i v hotovosti v den konání zkoušky.

Praxe v testovací databázi PPL

Flying Academy také poskytuje přístup k testovací databázi PPL v angličtině. Tato databáze je vhodná pro domácí přípravu a obsahuje 75% otázek, se kterými se můžete setkat během Vaší zkoušky teoretických znalostí PPL. Kontaktujte Flying Academy na fly@flyingacademy.com a získejte přístup za 500 Kč + DPH měsíčně!

Jak na to?

Pro registraci a další podrobnosti navštivte webovou stránku Flying Academy . Stačí zvolit preferovaný termín, následně tým Flying Academy potvrdí Vaši rezervaci v co možná nejkratším časovém období a informuje vás o přesném čase, datu a místě konání. Můžete si vybrat více předmětů v rámci jednoho zkouškového bloku (exam sitting). Austro Control definuje zkouškový blok jako 10 po sobě jdoucích dnů, což znamená, že během jednoho měsíce můžete zvládnout až 3 zkouškové bloky.

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka