Zdokonalte si ICAO leteckou angličtinu v intenzivním online kurzu!

10.11.2020

Chcete si zdokonalit svoji ICAO leteckou angličtinu či se připravit na zkoušku? Flying Academy nabízí možnost 24 hodinového intenzivního online kurzu letecké angličtiny! Tento zdokonalovací intenzivní online kurz začíná již 1 prosince. 2020 a bude pokračovat v datech 03.12., 08.12., 10.12., 15.12. a 17.12. Pro zájemce bude možnost absolvovat na konci kurzu zkoušku z ICAO angličtiny za cenu 2790,-kč + 21% DPH na pobočce Flying Academy v Brně nebo v Praze!

Náplní teoretického online kurzu angličtiny pro piloty usilující o zkoušku ICAO je:


Kurz je koncipován jako intenzivní a obsahuje 2x 4 hodiny každý týden, celkem 24 hodin, a je vhodný i pro piloty, kteří již zkoušku ICAO mají a rádi by si zdokonalili své komunikační dovednosti. Základním požadavkem je alespoň základní anglická jazyková vybavenost. Cena kurzu: 8 000,- Kč + 21% DPH. Pro přihlášení a více informací nás kontaktujte na telefonu +420 2 2888 2444 nebo e-mailem na fly@FlyingAcademy.com.

Join our intensive online course to quickly improve your ICAO Aviation English!


Do you want to boost your ICAO Aviation English speaking skills or prepare for an exam? Flying Academy offers the possibility of a 24-hour intensive online Aviation English course! This advanced intensive online course starts on December 1. 2020 and will continue on December 3, December 8, December 10, December 15, and December 17. For those interested, it will also be possible to take the ICAO English exam at the end of the course for the price of CZK 2,790 + 21% VAT at one of the Flying Academy branches - in Brno or Prague!


The content of the online ICAO English course covers the following topics:The course is designed as intensive and contains 2x 4 hours each week, a total of 24 hours, and is also suitable for pilots who already have the ICAO exam passed and would like to improve their communication skills. The basic requirement is at least basic English language skills. Course price: 8,000 CZK + 21% VAT. For more information, contact us by phone +420 2 2888 2444 or by e-mail at fly@FlyingAcademy.com.

 

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka