Udržovací seminář pro Instruktory FI/IRI, IFR zkouška a ICAO zkouška Online uspořádá Flying Academy 23.-26. Února

10.02.2021

Největší česká škola pro Výcvik pilotů Flying Academy pořádá ve dnech 23. až 25. února udržovací seminář pro instruktory FI(S), FI(A) a IRI(A). Jeho absolvování je jednou z možností, jak přispět k udržení své instruktorské kvalifikace.

Seminářem provedou odborníci na vybraná témata. Úterní, středeční a čtvrteční program proběhne od 16:00 do 19:55 Online formou. Seminář proběhne v českém jazyce. Alternativou bude anglický kurz od 6. do 8. Března. Do kurzu je potřeba se telefonicky přihlásit na čísle 731 653 867.

V standardizačním FI/IRI semináři budou probrány nasledující témata:IFR zkouška je v Praze v našich učebnách naplánována na 25. Února. Zbývá již jen pár míst. Pro úspěšnou registraci volejte na 731 653 867 či pište na email Radek@FlyingAcademy.com

ICAO zkouška a refresh kurzy probíhají pravidelně každý pátek, respektive čtvrtek Online formou. Je potřeba se registrovat nejméně 2 dny před danou zkouškou. Pro registraci využijte stejnou emailovou adresu a telefonní číslo výše v textu.
Letecká sezóna je pomalu, ale jistě za dveřmi, všichni se již těší na další krásné zážitky a výzvy, které letectví přináší. Někteří z Vás si budou chtít nadále rozšiřovat své letecké obzory. Možností je spousta, záleží na dovednosti, zkušenosti, licencích a plánech. Ve Flying Academy Vám rádi pomůžeme s jakýmkoliv požadavkem. Na výběr máte například.

RT kurz - na žádost Vás připravíme na RT zkoušku a tu Vám rádi v angličtině téměř kdykoliv zprostředkujeme ve Flying Academy.

UAV neboli kurzy dronů - drony jsou ohromně rychle se rozvíjející oblastí letectví a Flying Academy poskytuje širokou nabídku kurzů - od kurzů létání s dronem pro začátečníky až po komplexní přípravu na vyřízení leteckých prací - více informací zde.

UPRT - pokud se chystáte na typový výcvik, nezapomeňte, že potřebujete i Advanced Upset Prevention and Recovery Training (UPRT). Flying Academy nově nabízí i tento výcvik, který je nevyhnutelným krokem na cestě ke kariéře profesionálního pilota.

IR praktický výcvik - Teorii už máte za sebou a chcete se vrhnout na praktický výcvik? Flying Academy Vás připraví na létání za podmínek IMC s cenově výhodným výcvikem IR kvůli využití simulátoru, který máme přímo na pobočce v Praze.


Kontaktní číslo +420 731 653 867 nebo email: Radek@FlyingAcademy.com

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka