Financování výcviku na ULL

14.12.2009

Otázka:

Dobrý den jmenuji se Pavel, je mi 17 let a chci se naučit létat na ULL. Potřeboval bych poradit ohledně financování, jeslti jsou nějaké úvěry pro studenty u nějakých tuzemských bank.

 

Odpověď:

Pavle, tvůj zájem o financování kurzu je velmi častou otázkou se kterou se setkáváme. Bohužel ale v současné době nevím o žádném finančním subjektu, který by podobný úvěr studentům nabízel. Dám ti určitě vědět, jestli se nám povede takový bankovní subjekt na finančním trhu najít. Spíš ti ale doporučuji přesvědčit někoho, kdo by se za úvěr pro tebe zaručil (někdo s příjmem), kterého zároveň přesvědčíš, jakým způsobem úvěr splatíš.

Když to ale vezmeme z jiného pohledu,  půjčovat si na ULL není nejrozumnější. To může být jen koníček, pokud na to ale mám dostatek vlastních peněz. Pokud vůbec si na létaní půjčovat, tak snad jen v případě, že se tím v budoucnu chci živit, ale pak není vhodné si dělat ULL, ale jit na PPL, ATPL teorie, CPL, IR atd. Můžeme ti určitě pomoct s výběrem vhodné školy. Nejlevnější škola  totiž zdaleka nemusí znamenat také nejlepší volbu. Můžeme ti také domluvit schůzku se zkušenými piloty, kteří ti k tomu řeknou a poradí mnohem více. Záleží pouze na tobě, jakým směrem se chceš vydat.

Kdykoliv nám napiš, nebo zavolej.

Redakce flyMag-FS

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

thomasgaranloan@sify.com

Odpovědět

Datum : 13.12.2011 20:05, Vložil : thomasgaran

Ponúkame pôžičky výške: 3.000 euro voči euru 500,000.00 chcem Plne vás uistiť, že budete mať finančné prostriedky, ak ste len veľmi vážny a dôveryhodný, pretože mám rád vážnu a Boh sa báť people.If záujem Kontaktujte nás pre viac informácií,thomasgaranloan@sify.com

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka