České aerolinie otevírají své první OK Pointy

15.11.2010

První čtveřice OK Pointů, prodejních míst nové obchodní sítě, začne klientům Českých aerolinií sloužit již od dnešního dne. Je to o více než měsíc dříve než společnost avizovala. Novou síť České aerolinie budují spolu s lokálními IATA certifikovanými cestovními kancelářemi v regionech České republiky a Slovenska. První OK Pointy budou otevřeny v centrech Brna, Karlových Varů, Ostravy a Bratislavy s plnou nabídkou služeb Českých aerolinií. Do korporátních barev společnosti se OK Pointy převlečou v lednu 2011.

OK Pointy v Brně a Karlových Varech budou pro České aerolinie provozovat místní pobočky cestovní kanceláře Čedok, v Ostravě Nemo & Selecta a v Bratislavě společnost ONEWORLD TRAVEL s.r.o. České aerolinie si jednotlivé firmy vybraly ve výběrových řízeních. „I když OK Pointy formálně zahájí svoji činnost až od začátku ledna, klienti naší společnosti se na ně mohou obracet a využívat jejich služby už v těchto dnech,“ upřesňuje Jiří Marek, výkonný ředitel Obchodu Českých aerolinií. Zákazníkům, individuálním cestujícím nebo firmám, OK Pointy zprostředkují a zajistí celou paletu služeb Českých Aerolinií, i některé vybrané produkty dceřiných společností. A to od vystavení i převystavení platných letenek na pravidelné linky Českých aerolinií i code-share lety přes rezervaci bonusových OK Plus letenek, zajištění ubytování nebo zapůjčení auta, cestovního pojištění až po VIP a speciální služby. V průběhu listopadu a prosince bude v nově otevřených OK Pointech probíhat závěrečná fáze školení nových pracovníků a postupná implementace designu Českých aerolinií jak v exteriéru, tak i interiéru. Kompletní korporátní barvy Českých aerolinií se pak na OK Pointech objeví na začátku ledna 2011.

Výhodou OK Pointů je jejich centrální poloha v jednotlivých městech, příznivá otevírací doba, a v neposlední řadě zkušený personál. V případě ostravského OK Pointu je to také zkušenost partnerské cestovní kanceláře s podobným projektem pro jinou leteckou společnost i adresa, na kterou jsou klienti Českých aerolinií již zvyklí.

„Cílem OK Pointů je více se přiblížit našim zákazníkům v regionech, být flexibilnější a více po ruce, a zároveň nabízet služby na vysoké úrovni,“ vysvětluje Jiří Marek a dodává: „Doufám, že tyto i další připravované kroky naši cestující ocení, obdobně jako v nedávném průzkumu, ve kterém v preferencích upřednostnili právě České aerolinie. Toho si nesmírně vážíme, pomáhá nám to upevnit pozici na domácím trhu. Na druhou stranu to je pro společnost i jistý závazek.“ V příštím roce České aerolinie plánují otevřít minimálně dalších 6 OK Pointů v regionálních centrech České republiky případně Slovenska.

O partnerech:

Čedok

Čedok, člen skupiny ODIEN, je nejstarší a jednou z největších cestovních kanceláří v České republice a současně patří mezi nejznámější a nejuznávanější české značky. Společnost byla založena v roce 1920 a je univerzální cestovní kanceláří, která se zabývá všemi odvětvími cestovního ruchu. Působí jak na domácím trhu, tak v zahraničí. Nabídka zájezdů Čedoku zahrnuje širokou paletu destinací ve více než 50 zemích světa. Čedok má v tuzemsku
a zahraničí více než 430 zaměstnanců, v České republice disponuje sítí 48 vlastních poboček. Čedok je akreditovaným členem IATA již od roku 1957.

Nemo & Selecta, pobočka Ostrava

Patří mezi největší prodejce letenek v České republice, je akreditovaným členem IATA. Pobočka v Ostravě byla otevřena v roce 1997. Do letošního roku pracovala pod franšízovou smlouvou jako Lufthansa City Center.

ONEWORLD TRAVEL s.r.o.

Cestovní kancelář, akreditovaný člen IATA, funguje na trhu od roku 1999. Poskytuje široké spektrum služeb v oblasti cestování od rezervací letenek, hotelů, vlakových spojení nebo zapůjčení aut, přes prodej zájezdů a dovolených po motivační a incentivní cesty pro korporátní
i individuální klienty. Filosofií společnosti je kromě samozřejmé profesionality nabízet nejoptimálnější, kreativní řešení na klíč, prověřovat a aplikovat nové myšlenky a trendy.

 

Adresy nových OK Pointů Českých aerolinií:

OK Point Brno

Nádražní 10

656 42 Brno

tel.: +420-542 211 563

 

OK Point Karlovy Vary

ul. Dr. Bechera 21-23

360 39 Karlovy Vary

tel.: +420-353 227 837, 353 234 249

 

OK Point Ostrava

ul. 28. října 41 (do 31. 12. 2010)

Jurečkova 18 (od 1. 1. 2011)

702 00 Ostrava

tel.: +420-596 117 113

 

OK Point Bratislava

Krížna 5-7

811 07 Bratislava

tel.: +421-2-20 862 000-1

 

Hana Hejsková, ředitelka komunikace, tisková mluvčí Českých aerolinií

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka