CESTUJTE LETOS V LÉTĚ STYLOVĚ S EMIRATES

12.07.2011

Plánujete letos v létě dovolenou snů? Chystáte se do některé z exotičtějších destinací a nechcete cestovat jen v ekonomické třídě? Emirates Airline nyní nabízí skvělou příležitost pro spolucestující – díky ní dostanete vy a váš spolucestující možnost si za výhodných podmínek dopřát cestu se společností Emirates v business třídě.

Až do 31. srpna mohou dva pasažéři cestující spolu využít pro let do vybraných destinací v rámci sítě společnosti Emirates výhodné tarify letenek v business třídě. Mezi tyto vybrané destinace patří například Dillí, Šanghaj, Male, Tokio a Sydney. Nejen, že si vy a váš společník zakoupíte letenky za výhodnou cenu, užijete si také vynikající palubní kuchyni, mimořádné služby včetně česky mluvícího personálu na každé lince mezi Prahou a Dubají, štědré váhové limity zavazadel (až 40 kg) a prvotřídní zábavní systém. Letem v business třídě také získáte možnost využít služeb řidiče a na palubě budete uvítáni sklenkou šampaňského Bollinger. Nyní je tedy nejvyšší čas objevit stylové cestování.

„Chceme, aby lidem dovolená začala ve chvíli, kdy vstoupí na palubu letadla a let v business třídě společnosti Emirates je opravdu výjimečným zážitkem,“ řekl Bořivoj Trejbal, ředitel společnosti Emirates pro Českou republiku. „Doufáme, že cestující využijí této speciální nabídky, aby si vychutnali veškerý komfort, který jim letadlo může poskytnout.“

Pokud je Dubaj na seznamu vašich vytoužených destinací pro letošní léto, pak můžete díky cestě v první či business třídě využít nejedné výhody v místních hotelích. Rezervace letenky před 31. červencem vám umožní získat buď zdarma jednu, nebo dvě noci v luxusních hotelích, jako je The Armani Hotel, Jumeirah Zabeel Saray, The Address Dubai Marina či Jumeirah Emirates Towers Hotel.

S touto nabídkou získají pasažéři ubytovaní v The Armani Hotel nebo The Address Dubai Marina také možnost podívat se na vrchol světa, a to díky prioritním lístkům na nejvyšší budovu světa – Burdž Chalífa. Pasažéři, kteří zvolí Jumeirah Zabeel Saray či Jumeirah Emirates Towers Hotel si mohou užít ve vodním parku Wild Wadi Water Park celodenní vstup zdarma.

Proto, abyste mohli využít těchto výhod, nemusíte Dubaj zvolit jako svou cílovou destinaci – naplánujte si v Dubaji jen zastávku, cestující na východ a jihovýchod totiž dostanou 96hodinová tranzitní víza.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka