Poleťte s easyJet na karneval do Londýna

15.07.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, láká své zákazníky na letní výlet do Londýna na světoznámý pouliční karneval ve čtvrti Notting Hill. 

easyJet nabízí svým zákazníkům jedinečnou možnost prožít konec prázdnin v londýnské čtvrti Notting Hill na pouličních oslavách, které se zde v srpnu každoročně konají. Po karnevalu v Riu de Janeiru se tak jedná o druhý největší karneval na světě. Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou příležitost být u toho a oslavit zde konec prázdnin. S easyJet seženete levné letenky do Londýna již od 1 829 korun.   
Statisíce lidí každoročně zaplní ulice londýnské čtvrti Notting Hill. Letos se tak stane ve dnech 28. až 29. srpna. Karneval vznikl již v roce 1964 jako událost afro-karibské komunity k oslavě svých vlastních kultur a tradic. Po celou dobu konání karnevalu je kladen důraz zejména na latinsko-americkou hudbu, tanec a originalitu masek či kostýmů. Hlavní program karnevalu je naplánován na pondělí, kdy se uskuteční i hlavní průvod, kterému budou dominovat ty nejlepší pestrobarevné kostýmy a taneční kreace.

„Je úžasné, že se každoročně v londýnském Notting Hillu tento karneval uskutečňuje a jeho tradice je rok od roku silnější. Češi tak mají jedinečnou možnost poznat kulturu a atmosféru Latinské Ameriky přímo na vlastní kůži. S námi stačí jen nasednout na letadlo a za dvě hodinky můžete tančit uprostřed karnevalového průvodů a nechat se strhnout latinsko-americkými rytmy. Do Londýna nabízí easyJet letenky již od 1 829 Kč, “ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Karneval v Notting Hillu je také známý svou specifickou vůní jídel, která se  v průběhu karnevalu připravují. Na své si tak přijdou i gurmáni a labužníci, neboť se zde skloubí exotická vůně tradičních jídel z Karibiku.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka