Nábor palubních průvodčí Emirates Airline v Praze

15.07.2011

Emirates Airline, jedna z nejrychleji rostoucích a nejziskovějších leteckých společností na světě, pořádá Den otevřených dveří pro palubní průvodčí dne 27. srpna, v hotelu Dorint Don Giovanni, Vinohradská 157, Praha.

Den otevřených dveří pro nábor členů posádky nabízí zainteresovaným uchazečům příležitost dozvědět se více o jejich vysněné práci a o životě v kosmopolitním Dubaji. Prosperující metropole Dubaj nabízí výjimečný životní styl a širokou škálu rekreačních a kulturních zajímavostí, kromě slunečného počasí po celý rok. Na Dni otevřených dveří budou zájemci z řad mužů i žen moci mluvit se členy náborového týmu Emirates a získat tak pohled na společnosti i na práci na palubě.

Emirates v současné době létá do 113 měst po celém světě s mladým, technologicky vyspělým vozovým parkem 153 letadel se širokým trupem, které jsou vybaveny špičkovým komfortem. Navíc má Emirates objednávku na 199 široko-trupových letadel v hodnotě více než 66 miliard USD a je hlavním zákazníkem Airbusu A380 s 15 letadly ve své flotile a dalšími 75 objednanými. Vzhledem k tomuto rychlému, dynamickému rozvoji hledá Emirates v letošním roce 4000 nových palubních průvodčí. Emirates nabízí různorodé pracovní činnosti na palubě ve skutečně mezinárodním týmu: více než 12 000 palubních průvodčí, z více než 120 zemí světa, mluvící více než 80 jazyky.

Linka Emirates z Prahy do Dubaje byla otevřena v červenci 2010. Let tam i zpět se létá každý den letadlem Airbus A330. Na Dni otevřených dveří budou mít uchazeči příležitost setkat se s členy našeho náborového týmu, včetně českých členů našich posádek, a představit své životopisy.

Emirates hledá oddané zaměstnance, kteří jsou otevření novým názorům, ochotní, přátelští a orientovaní na služby. Žadatelé musí dosáhnout věku nejméně 21 let v době případného nástupu a je vyžadováno, aby přinesli aktuální životopis (CV) v angličtině a svou fotografii.

Žadatelé by se měli na Den otevřených dveří předem zaregistrovat on-line a mohou najít další informace o pracovních příležitostech v Emirates na www.emiratesgroupcareers.com.


O Emirates Group a Dubaji

Skupina Emirates Group je úspěšná společnost s více než 57 000 zaměstnanci. Skupina se skládá z dnata, úspěšné divize pozemních letištních služeb a cestovního ruchu, a Emirates, mezinárodní letecké společnosti, která rychle expanduje a získává četná ocenění. Globální síť Emirates obsahuje více než 113 destinací na 6 kontinentech a provozuje moderní flotilu 153 široko-trupových letadel. V současné době má společnost objednávky v celkové hodnotě přes 66 miliard amerických dolarů na 199 nejnovějších letadel a plánuje v následujících měsících a letech létat do mnoha dalších destinací. Nezbytné pro pokračující obchodní úspěch Emirates bude probíhající zaměstnávání vysoce kvalitních odborníků, kteří se připojí k našemu multikulturnímu týmu více než 150 národností.

Dubaj, turistické centrum a moderní kosmopolitní město s vysokou úrovní zdravotní péče, vzdělávání a volného času představuje jednu z nejžádanějších lokalit životního stylu na světě. Kromě životních podmínek a platových výhod bez daní nabízí Emirates Group rovněž možnosti profesního rozvoje, které pomáhají zaměstnancům osvojit si nové dovednosti a úspěšně rozvíjet svou kariéru. Objevte svoji budoucnost!


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

dotaz

Odpovědět

Datum : 26.08.2013 18:33, Vložil : mhykel@seznam.cz

Dobry den jmenuji se michal hykel uz 7 let ziju na strednim vychode I se svou dcerou ktera tady studovala az do 9 tridy...pote zacla studovat v ceske republice dopravni ruch a jazyky mluvi plnule anglicky bez prizvuku a arabsky..no je ji 19 let a v roce 2014 v kvetnu konci skolu ...a ma velky zajem o praci palubniho pruvodciho....kdybyste nam nejak poradili ....dekuji moc Michal Hykel...

Dobias

Odpovědět

Datum : 17.11.2012 20:22, Vložil : Mario

Praca:ŽIVOTOPIS Osobné údaje Meno: Mário Dobiaš Dátum narodenia: 10.4.1988 Miesto narodenia: Zlaté Moravce Rodinný stav: slobodný Národnosť: slovenská Bydlisko: Pod hôrkou 183, 951 7 1 Velčice Telefón: 0908525784 0944561879 Emailová adresa: MarioDobiasKZM@pobox.sk Vzdelanie: 2003 - 2006 - Stredné odborné učilište poľnohospodárske v Zlatých Moravciach - odbor mechanik opravár poľnohospodárskej techniky- výučný list Doplnkové vzdelanie: 2010- kurz odbornej spôsobilosti 2010- osvedčenie o spôsobilosti z BOZP 2010- osvedčenie o povolení ZSSK 2011- zdravotnícky preukaz 2012- znalosť systému EPS,CCTV Pracovné skúsenosti: 2006-2007 Spoločnosť Eurolife s.r.o Pozícia: maklér Naplň práce: poradenstvo 2007-2007 Spoločnosť Hass s.r.o Pozícia: robotník Na

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka