Germanwings a vydavatelství Monsenstein a Vannerdat vyhlásí vítěze čtvrtého ročníku soutěže Story Awards

19.07.2011

Vítězové čtvrtého ročníku soutěže Germanwings Story Awards jsou jistí: z téměř pěti set zaslaných příspěvků, což je více než kdy předtím, vybrala porota nejlepší, nejveselejší a nejbláznivější příběhy týkající se tématu létání. Výběr připadal odborné porotě složené z významných spisovatelů a literárních vědců mnohem těžší než jindy, zřídka byla kvalita a rozmanitost příběhů tak vysoká jako v tomto ročníku.

Minulou sobotu 16. července 2011 byli vyhlášeni vítězové na gala večeru v hotelu Marriott v Kolíně nad Rýnem. První cenu – publikace knihy u Monsenstein a Vannerdat, poukaz na let s Germanwings, 2 noci v apartmánu typu Spa-Suite v hotelu The Westin Grand Berlin a také balíček knih nakladatelství Monsenstein a Vannerdat – získala Heike Schwandt, která nadchla porotu svou povídkou „Ludmila Grigorieva jde do vzduchu“. Druhé místo si pojistila Tabea Petersen svým příběhem „Dědovo letadlo“. Na třetím místě skončila Julia Kersebaum s povídkou „Čas odletu“ a mohla se spolu s dalšími soutěžícími na druhém – pátém místě radovat z poukazu na let s Germanwings, balíčku knih nakladatelství Monsenstein a Vannerdat a víkendového pobytu v prvotřídním hotelu. Účastníci soutěže, kteří skončili na šestém – jedenáctém místě, stejně jako další dva držitelé speciálního ocenění, získali poukaz na let s Germanwings a balíček knih nakladatelství Monsenstein a Vannerdat.

Všechny vítězné příběhy budou zveřejněny v antologii „Příběhy o létání“ Germanwings-Story-Award. Svazky I-III jsou již k dispozici v knihkupectvích nebo na webových stránkách www.mv-buchhandel.de.

Zdroj: GermanWings

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka