easyJet umožňuje rezervovat letenky na jaro a léto 2012

11.08.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, již nyní nabízí rezervace letů na léto 2012. Na internetové stránce www.easyjet.com si mohou zákazníci naplánovat lety až do 24. 3. 2012 u všech nabízených destinací. Do Bristolu ve Velké Británii a Londýna (Stansted i Gatwick) je možné letenky rezervovat dokonce až do 24. 6. 2012.

„Zákazníci mají nyní možnost rezervovat si lístky s několika měsíčním předstihem a výrazně tak ušetřit. Na stránkách www.easyjet.com nabízíme letenky do hlavních evropských metropolí až do března 2012. Plánujeme ovšem prodloužit rezervace o další tři měsíce, tedy až do června 2012, jak je tomu nyní u Bristolu a Londýna,“ uvedla Verena Keimer marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Německo, Polsko, pobaltské a skandinávské země.

easyJet létá z Prahy na dvě známá londýnská letiště Stansted a Gatwick. Od 1. 11. 2011 do 24. 6. 2012 mohou zákazníci navštívit Londýn od pouhých 699 Kč. Ve stejném období nabízí easyJet letenky i do anglického Bristolu, které se dají zakoupit již od 659 Kč. 

Rezervace letenek do ostatních nabízených destinací je zatím možná do 24. března 2012. Zákazníci si tak ovšem mohou zakoupit s dostatečným předstihem letenky do lákavých měst, jakými jsou například Amsterdam a Lyon, aby si zde užili Vánoční svátky, Silvestra či zimní prohlídku památek. Výhodné letenky do těchto metropolí lze s easyJet pořídit od 539 Kč. Dále si zákazníci mohou rezervovat lety do Milána či Paříže v období od 1. 11. 2011 do 24. 3. 2012 za pouhých 609 Kč.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka