Druhé kolo soutěže o zájezd do Paříže s easyJet a televizí Óčko začíná

22.08.2011

easyJet, přední nízkonákladová letecká společnost, odstartovala spolu s televizí Óčko druhou fázi letní soutěže Travel Summer Show. První kolo soutěže o nejlepší pokřik skončilo a tak pořadatelé, letecká společnost easyJet a televize Óčko, vybrali tři týmy finalistů z deseti veřejností nejlépe ohodnocených dvojic. Od 22. 8. do 31. 8. bude probíhat hlasování na facebookové stránce společnosti easyJet, které rozhodne o vítězi druhého a finálního kola soutěže. Dvojice s nejvyšším počtem hlasů získá letenky a týdenní pobyt v Paříži.

Prvního kola soutěže Travel Summer Show se zúčastnily dvojice, které zveřejnily své pokřiky na stránkách rajce.net. „Vybrat z celé řady zajímavých a kreativních videí pouze tři týmy bylo doopravdy těžké. Soutěž ovšem zdaleka nekončí a já se těším, až uvidím, jak si s dalšími úkoly postupující dvojice poradí,“ okomentovala soutěž Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.

Finalisté soutěže se během jednoho týdne (od 18. 8. do 23. 8.) podívají do pěti měst - Amsterodamu, Londýna, Bristolu, Milána a Lyonu, kde budou plnit nejrůznější úkoly. Své počínání natočí na kamery a odešlou do televize Óčko, která v následujících dnech videa zveřejnění v populárním pořadu Mixxxer. Dále budou soutěžní videa umístěna na facebookové stránce www.facebook.com/easyJet.cz, na které rozhodnou fanoušci prostřednictvím hlasování o vítězné dvojici. Hlasování proběhne od 22. 8. do 31. 8. 2011. Výherci získají letenky do Paříže a týdenní ubytování v hotelu se snídaní.

Postupující družstva jsou z Travel Summer Show nadšená. Jedna z finalistek, Adéla Mikschiková z týmu Chlupatý ovečky, o soutěži prohlásila: „Doopravdy jsme rádi, že jsme postoupili do druhého kola soutěže Travel Summer Show, je to pro nás velká výzva. Cestování nás velmi baví a to, že se díky této soutěži můžeme podívat na zajímavá a krásná místa Evropy, je úžasné.“

Ve druhém kole soutěžící navštíví každý den jedno z významných evropských měst. Výběr destinací okomentovala Verena Keimer: „Do těchto měst létá easyJet přímo z Prahy. Účastníci soutěže, kteří v prvním kole neuspěli, tak mohou tato města s easyJet snadno navštívit. Cena letenek se pohybuje již od 539 Kč za jednosměrný let.“


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka