ZLIN AIRCRAFT hledá nové tváře!

22.08.2011

Společnost ZLIN AIRCRAFT a.s. hledá „tváře“, které by společně s ní sdílely úspěch.
Vývoj, výroba a prodej skutečně výjimečných letadel a leteckých součástí vyžaduje velké lidi. Firma ZLIN AIRCRAFT a.s. stále hledá pracovníky, kteří oceňují inovace, vynalézavost a iniciativu a mají touhu stát se součástí leteckého průmyslu. Vznik pracovních míst je spojen s rostoucí prosperitou podniku a získáním nových zakázek.

ZLIN AIRCRAFT a.s. hledá odborníky s praxí i absolventy do různých oddělení od vývoje, výroby až po nákup a prodej. Nabízí možnosti osobního i profesního růstu, práci s moderními technologiemi na zajímavých projektech.

Konkrétně se jedná o volné pozice v oblasti výroby: Pracovníky finální montáže, klempíře, operátory strojní výroby, kontrolory, programátory NC/CNC soustruhu, technology obrábění, povrchových úprav a tepelného zpracování, technology normovače. Dále obchodníky a projektové manažery, marketingové pracovníky, konstruktéry či pracovníky pro controlling.


Zdroj: Tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka