S easyJet po stopách francouzských vín

24.08.2011

easyJet, přední evropská nízkonákladová letecká společnost, láká své zákazníky, aby si užili nezapomenutelnou atmosféru během sklizně francouzských vín přímo ve Francii. S easyJet mohou zákazníci zažít na vlastní kůži vše, co k tradiční sklizni patří a zároveň poznat francouzskou kulturu. Společnost easyJet létá z Prahy do Paříže a do Lyonu, nejlevnější letenky seženete od 539 korun.

Podzim je období, kdy by se turisté měli vydávat do teplých krajů, třeba i za vínem. Rozsáhlé francouzské vinice nabízejí milovníkům vína nevšední sommeliérský zážitek. Během říjnových a listopadových dní se ve Francii koná také několik slavností a proslulých vinařských festivalů, které by rozhodně neměli čeští turisté opomenout. Každoročně se například třetí čtvrtek v listopadu město Lyon promění ve vinařskou velmoc, protože se zde slaví svátek mladého francouzského vína.

S easyJet však můžete cestovat nejen za vínem, ale i za poznáním historie, zdejších tradic a krajiny. Letenky od easyJet do Francie v tomto období mohou zákazníci pořídit již od 539 korun. „V Čechách je návštěva tuzemského vinařského sklípku skoro rutinní záležitostí. Se společností easyJet však můžete vyrazit do vinařského království ve Francii. Na podzim, kdy je těsně po sklizni, začínají teprve ty pravé francouzské oslavy vína. Turisté mohou nezávazně cestovat po francouzských pláních a se sklenkou v ruce relaxovat při pohledu na proslulé vinice,“ říká Verena Keimer, marketingová manažerka easyJet pro Českou republiku, Polsko, Německo, baltské a skandinávské země.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka