Nová řada bezpečnostní kampaně Doletíš: Myslete na Ikara (1. díl)

28.08.2011

Na webu Doletis.cz se objevil první díl nové řady kampaně. Přikládáme anotaci a video.

Vážení přátelé, představujeme novou řadu bezpečnostní kampaně „DOLETÍŠ“. Chtěli bychom ukázat že všichni kteří se aktivně věnujeme jakoukoli formou letectví jsme součástí určitého systému. Systému kterým je garantována bezpečnost letového provozu. Systému který začíná na rýsovacích prknech (nebo už spíš na monitorech) konstruktérů i v leteckých školách. Systému který obsahuje jak péči o technický stav všech výrobků letecké techniky tak i výcvik nás všech, ať je pro nás letectví povoláním nebo jen koníčkem. Chceme ukázat že základem bezpečnosti v leteckém provozu je to že se kdykoli mohu spolehnout na práci ostatních, ale zejména to že se ostatní mohou spolehnout na mne.

Zdroj: Doletis.cz

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Odpovědět

Datum : 06.10.2011 11:05, Vložil : shuppik

Naprostý souhlas. O čem toto blábolení mělo asi tak být??? Jestli má takto vypadat celá další řada, pak kdo tohle zadává a platí je wellmi předmětná otázka... :-(((

Velice efektivní

Odpovědět

Datum : 29.08.2011 09:36, Vložil : Jurakis

Velmi mě to obohatilo. Pochopil jsem, kde dělám chyby, kde se musím ještě něco doučit, pochopil jsem, že nemám dostatečný respekt k létání a vůbec jak se celkově zlepši. Hlavně jsem však pochopil, že jsem trouba, když nezadávám zakázky na taková zásadní vzdělávací videa.

Všechny komentáře

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka