Před začátkem školy si děti mohly procvičovat své znalosti i s HOLIDAYS Czech Airlines

31.08.2011

Nejenom plno zážitků, ale i nové vědomosti si z prázdnin přinášejí ti školáci, kteří v létě cestovali na palubách HOLIDAYS Czech Airlines.  Většina dovolenkových letů totiž probíhala v zábavném a zároveň naučném duchu. Kromě pohodového letu a bezvadného servisu chystaly posádky HOLIDAYS Czech Airlines svým cestujícím, včetně dětí, program například v podobě zábavného vědomostního kvízu: „Nikdo není zcela dokonalý ani v 11 km“.

Během letu mohly nejenom děti odpovídat na otázky ze zeměpisu, dějepisu, „testována“ byla též znalost klasických českých pohádek tak, aby soutěž byla zajímavá pro všechny věkové skupiny. Soutěž zpravidla vyhlásil kapitán letu, který také na závěr oznamoval jejího vítěze. Palubní průvodčí následně rozdali cestujícím k vyplnění odpovědní  kartičky. Výherci, které ze správných odpovědí nejčastěji vylosoval jeden z cestujících, byli odměněni drobnými dárky nebo  občerstvením nad rámec běžného servisu.

Soutěž cestující všeho věku přivítali s nadšením a hodnotili ji jako příjemné zpestření programu v průběhu letu, proto budou podobné aktivity na palubách HOLIDAYS Czech Airlines pokračovat i v průběhu školního roku. Obsah i rozsah kvízu je samozřejmě upravován podle destinace, kam letadlo právě směřuje, a také podle denní doby. Během nočních letů soutěž většinou neprobíhá.

Nadstandardní, vstřícný a přátelský přístup posádek HOLIDAYS Czech Airlines, které se snaží dělat maximum pro spokojenost cestujících, ocenili klienti záplavou pozitivních reakcí. Toto je malá ukázka komentářů spokojených pasažérů:

• „Neznám odpověď ani na první, ani druhou soutěžní otázku, ale vás si pane kapitáne koupím s sebou na dovolenou…“
• „..profesionální přístup a pozitivní nálada všech členů posádky zajistila, že jsme se i s dětmi cítili skutečně jako v nebi…“
• „Nejlepší let za posledních xxx let, co létám, a že já létám :o)!!!
• „Podnětná cesta a konečně někdo přinutil mé dítě přemýšlet o zeměpise jinak, než jako o školní povinnosti. Díky za pomoc s výchovou!!
• „Díky za velmi vtipný komentář naší cesty, nikdy jsem se s podobným přístupem nesetkala…“
 
Pochvaly a poděkování spokojených cestujících často přicházejí i na adresu posádek letů v pravidelné přepravě Českých aerolinií. Tam s ohledem na většinový podíl obchodních cestujících samozřejmě kvízy standardně neprobíhají,  určeny jsou především pro dovolenkové cesty na palubách charterových letů.

„Soutěž se nám velmi osvědčila, a tak se začátkem školního roku nekončíme. Bavit i vzdělávat chceme své pasažéry i  v následujícím období,“ shrnuli jedním dechem  šéfstevardka HOLIDAY Czech Airlines Sylvie Eysseltová a šéfpilot této charterové společnosti, Vladimír Peroutka.


Zdroj: tiskové zprávy

Odeslání článku e-mailem

[x] zavřít

Komentáře k článku

Přidat komentář

    Kontrolní kód : Kontrolní kód

Zeptejte se odborníka

Zkušený personál jedné z největších leteckých škol Flying Academy je připraven Vám pomoci s jakýmikoli otázkami týkajícími se letectví.

Zeptejte se

Kategorie

Bezpečnost

Civilní letectví

English info

Havárie

Historie létání

Letiště

Nejčtenější

Oznámení, kurzy, školení...

Pilotní výcvik

Prodej letadel

Technologie

Video

Vojenské letectví

Zeptejte se odborníka